Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier Chorus
Wilier Chorus

Look
Look

Specialized S-Works Tarmac
Specialized S-Works Tarmac

Vyhledávání:

AKTUALITY

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí 19.05.2020  

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí

Tu zažiješ s novinkou letošní sezony - funkčním prádlem Nanoweight, které je nejlehčí dosud představenou první vrstvou značky Craft. Jedinečný zážitek zajistí extrémně nízká gramáž prádla (80 g/m2), bleskurychlý odvod potu a mimořádná prodyšnost. To vše má na svědomí inovativní meshová konstrukce. Nanoweight je navržen pro nejintenzivnější aktivity, takže v něm najdou dostatečný komfort i ti nejzapálenější sportovci. Navíc bonus pro životní prostředí – prádlo je vyrobeno z recyklovaného polyesteru, což přispívá k nižší spotřebě vody i energie při výrobě.

Hledejte zde!

MTB hlavní chod - aneb go hard or go home 17.05.2020  

MTB hlavní chod - aneb go hard or go home

Dlouhodobě věnujeme zvláštní pozornost cyklistickému segmentu. Jsme cyklosrdcaři, a o tom, že to myslíme vážně, svědčí např. nabídka cyklistických kalhot s nejširším portfoliem cyklovložek na našem trhu. Nabízíme optimální funkční řešení pro žiletkáře, bajkery, vyznavače městské cyklistiky i náročné fajnšmekry. Přicházející cyklistická kolekce je rozsáhlá a pestrá jak z hlediska designu, tak technického a materiálového provedení a zohledňuje odlišné potřeby jednotlivých uživatelů. Klíčovou řadou pro bajkery je HALE XT, reflektující poslední požadavky a trendy.

Hledejte zde!

Silniční hlavní chod - aneb silniční designová láhůdka z Anglie 16.05.2020  

Silniční hlavní chod aneb silniční designová láhůdka z Anglie

Zrodilo se něco jedinečného. Neopakovatelného. Unikátní spolupráce mezi značkou Craft a anglickým designovým studiem Handmade Cyclist. Za použití nejnovějších výrobních technologií a prvotřídního materiálu vznikl exkluzivní produkt, který svým grafickým pojetím vypráví příběhy. Celý koncept vychází z profesionálního světa cyklistiky a člení cyklisty dle jejich specializací do tří skupin. Seznamte se s nimi. Grimpeur, Puncheur, Sprinteur.

Hledejte zde!

Cyklistický dezert - aneb pro kohokoliv, na cokoliv 15.05.2020  

Junior

Posunuli jsme se zase o krok dál a rozšířili nabídku dětského sortimentu. Kromě tradičního dětského cyklistického oblečení, nabízíme na jaro / léto volnočasovou a tréninkovou sportovní módu. Atraktivní design, který reflektuje potřeby starších dětí, potřebu budování identity a odlišení se od mladších sourozenců.

Hledejte zde!

Cyklistický dezert aneb pro kohokoliv, na cokoliv

Nově vzniklá kategorie Trainingwear navazuje na tradiční, specializované segmenty značky a rozšiřuje nabídku s cílem poskytnou řešení každému sportovci s nejrůznějšími požadavky a potřebami. Benefitem sortimentu je jeho široké využití napříč indoorovými a outdoorovými aktivitami. Porfolio je dostatečně široké na to, aby si v něm přišli na své jak konzervativnější povahy, tak i příznivci aktuálních trendů sportovního módního světa.

Kolekce TRAINING WEAR se skládá z řad:

Charge a ADV Essence

1. a 8. května zavřeno 29.04.2020  

Vážení zákazníci,

jako je u nás již zvykem i během obou květnových státních svátků budeme mít zavřeno, během těchto prodloužených víkendů Vám přejeme co nejkrásnější počasí na cyklistické výlety! A ostatní pracovní dny se na Vás budeme těšit vždy od 9:00 do 19:00 :)

kolektiv HaPe

Strana 1 z 22 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|