Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Kocmo
Kocmo

Fort
Fort

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Vyhledávání:

AKTUALITY

Prázdninová 20% sleva na oblečení 01.09.2020  

Přestože prázdniny už skončily, počasí je cyklistům stále nakloněné. Proto jsme se rozhodli prodloužit 20% slevu na oblečení až do konce zaří!

->ESHOP

První gravel pláště od Tufo 14.08.2020  

Sice to nějaklou chvíli trvalo, ale výsledné čekání na gravel pláště od TUFO se skutečně vyplatilo! Dnes jsme pro Vás naskladnili oba nové modely - Speedero a Thundero -  v černé i černo béžové barevné kombinaci.

Jedná se v obou případech o bezdušové pláště s rozměrem 40-622 vybavených odolnou flexibilní vrstvou Jubena. Přestože oba dva modely se nezaleknou žádného terénu, model Thundero je o něco univerzálnější. Na druhou stranu model Speedero (jak již název napoví) se zaměřuje na rychlost.

 

Největší výhodou je ovšem vysoký kilometrový nájezd obou modelů, českému cyklokrosaři Tomáši Paprstkovi, který se účastnil vývoje, se při testovací jízdě podařilo najet 2 500 km bez defektu a to gumy ani v nejmenším nešetřil!

 

Model Speedero: HaPe eshop

 

Model Thundero: HaPe eshop

 

 

 

Navíc kola dostanete v krásné a kompaktní krabičce:

 

 

závody MTB Smraďavka Buchlovice 18.07.2020  

Myšlenku plánovaneho  klubového  závodu jsme nevzdali ani když déšť byl hlášen na celý den. Počasí  se potvrdilo, od startu do cíle pršelo chvílemi i lilo.  Fotky věříme, že hovoří za vše. Bylo to fajn i když  blaticka bylo opravdu hodně. Závodníkům díky za sportovní  až statečné výkony.

servis zastaven 08.07.2020  

Vážení zákazníci,
přestože nás to mrzí, vzhledem k přeplněné kapacitě našeho servisu je

DOČASNĚ POZASTAVEN PŘÍJEM KOL NA SERVIS

S VÝJIMKOU:

  • OBJEDNANÝCH ZAKÁZEK
  • GARANČNÍCH SERVISŮ V RÁMCI „PÉČE O NAŠE ZÁKAZNÍKY“

Děkujeme za pochopení
kolektiv HaPe

přichází SRAM Eagle druhé generace 29.06.2020  

Řadu EAGLE od značky Sram si všichni spojujeme s prvním pohonem 1x12, na to konto odpovědělo až Shimano se svojí první 1x12 sadou s 51 zuby na největším kolečku. Dnes ale přichází druhá generace řady EAGLE, která díky 52 zubům nabízí řadící rozsah 520 %! Navíc kazeta bude nyní dostupná v nové bronzové barvě!

Aby přehazovačka dokázala zkrotit nový pastorek s navýšeným počtem zubů má nová verze delší paralelogram a tužší pružinu, což samo o sobě zvyšuje přesnost řazení. Nejvýraznější výhodou je samozřejmě těžší převod do rychla, ale navíc se nejčastější převod posouvá více do středu kazety, čímž se prodlužuje její životnost!

 

Samozřejmě je zachována kompatibilita se "starým" pastrokem s 50 zuby, což pro nás znamená, že na našich kopečkách můžeme zůstat u kazety 10-50 zubů a do Alp nasadit 10-52 zubů! Navíc u AXS sad bylo s upgradem na 52 zubů již počítáno, takže pokud máte přehazovačku z řady AXS stačí dokoupit větší kazetu.

 

 

 

Karbonové kliky z řady X01 jsou nejpevnějšími klikami z celého ekosystému, vyznačují se jednoduchostí, kompatibilitou a vysokou odolností. Navíc v druhé generaci se karbonových klik dočkala i řada GX, u které jsme zvyklí, že poskytuje technologie svých dražších sourozenců za přívětivější cenu. Díky technologii X-SYNC 2 převodník dobře odvádí nečistoty a speciální profilování zubů drží řetěz na místě i při extrémním záběu. Jednotícím prvkem všech nových převodníků druhé generace je syrový stříbrný vzhled zůbu způsobený absencí finální barevné úpravy. I po mnoha kilometrech tak na zubech neuvidíte, žádné opotřebení a budou působit stále jako nové!

 

Komponenty jsou již k dispozici, takže se můžete inspirovat v galerii níže ... přemýšlejte, volejte, konzultujte!

 

 

Strana 1 z 23 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|