Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Specialized S-Works XX
Specialized S-Works XX

Merckx
Merckx

Duratec Torain 29"
Duratec Torain 29"

Vyhledávání:

AKTUALITY

servis zastaven 08.07.2020  

Vážení zákazníci,
přestože nás to mrzí, vzhledem k přeplněné kapacitě našeho servisu je

DOČASNĚ POZASTAVEN PŘÍJEM KOL NA SERVIS

S VÝJIMKOU:

  • OBJEDNANÝCH ZAKÁZEK
  • GARANČNÍCH SERVISŮ V RÁMCI „PÉČE O NAŠE ZÁKAZNÍKY“

Děkujeme za pochopení
kolektiv HaPe

Prázdninová 20% sleva na oblečení 01.07.2020  

Celé prázdniny v hape veškeré oblečení opět s 20% slevou :)

->ESHOP

přichází SRAM Eagle druhé generace 29.06.2020  

Řadu EAGLE od značky Sram si všichni spojujeme s prvním pohonem 1x12, na to konto odpovědělo až Shimano se svojí první 1x12 sadou s 51 zuby na největším kolečku. Dnes ale přichází druhá generace řady EAGLE, která díky 52 zubům nabízí řadící rozsah 520 %! Navíc kazeta bude nyní dostupná v nové bronzové barvě!

Aby přehazovačka dokázala zkrotit nový pastorek s navýšeným počtem zubů má nová verze delší paralelogram a tužší pružinu, což samo o sobě zvyšuje přesnost řazení. Nejvýraznější výhodou je samozřejmě těžší převod do rychla, ale navíc se nejčastější převod posouvá více do středu kazety, čímž se prodlužuje její životnost!

 

Samozřejmě je zachována kompatibilita se "starým" pastrokem s 50 zuby, což pro nás znamená, že na našich kopečkách můžeme zůstat u kazety 10-50 zubů a do Alp nasadit 10-52 zubů! Navíc u AXS sad bylo s upgradem na 52 zubů již počítáno, takže pokud máte přehazovačku z řady AXS stačí dokoupit větší kazetu.

 

 

 

Karbonové kliky z řady X01 jsou nejpevnějšími klikami z celého ekosystému, vyznačují se jednoduchostí, kompatibilitou a vysokou odolností. Navíc v druhé generaci se karbonových klik dočkala i řada GX, u které jsme zvyklí, že poskytuje technologie svých dražších sourozenců za přívětivější cenu. Díky technologii X-SYNC 2 převodník dobře odvádí nečistoty a speciální profilování zubů drží řetěz na místě i při extrémním záběu. Jednotícím prvkem všech nových převodníků druhé generace je syrový stříbrný vzhled zůbu způsobený absencí finální barevné úpravy. I po mnoha kilometrech tak na zubech neuvidíte, žádné opotřebení a budou působit stále jako nové!

 

Komponenty jsou již k dispozici, takže se můžete inspirovat v galerii níže ... přemýšlejte, volejte, konzultujte!

 

 

Ortlieb 18.06.2020  

Nechcete mít spocená záda, ale potřebujete si s sebou na vyjížďku vzít nářadí, svačinu či bundu? Nejelegantnějším řešením jsou rozhodně cyklistické brašny od značky Ortlieb! Z jejich nabídky jsme pro Vás vybrali tři modely, každá s objemem 4 l. U všech je samozřejmostí vysoká voděodolnost. Živě v HaPe !

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO (HaPe eshop)

Saddle-Bag je pořádnou podsedlovou brašnou s certifikátem IP64, do která nabízí dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, jako je duše, multiklíč, lepení, případně i jednoduchou lékárničku. Zavírá se rolováním což znamená, že můžete snadno zmenšit její objem v případě, že ji nenaplníte celou. K sedlu nejprve přimontujete upínací systém a do něj pak už jen rychlým zatlačením zasunete brašnu. Opačně to jde stejně rychle.

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO - High Visibility (HaPe eshop)

 

Jedná se o výše zmíněnou brašnu, která je ovšem vyrobená z materiálu, jenž obsahuje reflexní nit, takže při osvícení světly aut doslova září. To značně zvyšuje vaši bezpečnost při nočních návratech z vyjížděk či z práce.

 

ORTLIEB Frame-Pack Toptube (HaPe eshop)

 

ORTLIEB Toptube Frame-Pack je chytrým řešením pro ty z vás, kteří chtějí využít prostor v rámu svého kola, ale nechtějí přijít o možnost převážet v něm také láhve na vodu. Případně je to výborný brašna pro celoodpružená kola s omezeným prostorem mezi rámovými trubkami. Tato brašna z řady Bikepacking má ještě větší voděodolnost, než výše zmíněný model, disponuje certifikátem IP67.

 

Vzhledem k tomu, že brašny již máme skladem, máme pro Vás detailní fotku reflexního prošití modelu High Visibility a foto brašen v akci na kolech Orbea :)

       

 

 

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí 19.05.2020  

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí

Tu zažiješ s novinkou letošní sezony - funkčním prádlem Nanoweight, které je nejlehčí dosud představenou první vrstvou značky Craft. Jedinečný zážitek zajistí extrémně nízká gramáž prádla (80 g/m2), bleskurychlý odvod potu a mimořádná prodyšnost. To vše má na svědomí inovativní meshová konstrukce. Nanoweight je navržen pro nejintenzivnější aktivity, takže v něm najdou dostatečný komfort i ti nejzapálenější sportovci. Navíc bonus pro životní prostředí – prádlo je vyrobeno z recyklovaného polyesteru, což přispívá k nižší spotřebě vody i energie při výrobě.

Hledejte zde!

Strana 1 z 23 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|