Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fort
Fort

Orbea 29"
Orbea 29"

Specialized  S-Works 26"
Specialized S-Works 26"

Vyhledávání:

AKTUALITY

cyklistické doplňky 14.5.2020  

Proletošní sezonu jsme naši nábidku značek Craft a Etape rozšířili o staronovou značku Castelli. Historie této značky sahá až do roku 1876 a je spojena i se slavným Fausto Coppiim a mnoha prvenstvími v cyklistickém oblékání. Castelli byla první značkou, která použila vlákna Lycra® pro cyklistické kraťasy a Maurizio Castelli byl na Giru 1981 prvním cyklistou, který měl kraťasy s obarvenými vlákny Lycra®. Poté následovaly první dresy se sublimačními potisky, ty umožňují potisknutí dresů logy sponzorů. (Upřímně, za tento technologický pokrok  Castelli moc vděční nejsme...) A pak už to šlo ráz na ráz, větruodolné dresy - 1983, zateplené dresy pro závod Paříž-Roubaix (ten se jezdí na začátku dubna) - 1984 a první dámské aerodynamické oblečení - 1996. Vývoj však stále nekončí v roce 2008 firma představila profesionální oblečení do zimy, které pod sebou (tedy u cyklisty) zadržují tepelná záření.

Tato cyklistická klasika u nás pár let nebyla, ale pro novu sezónu tu máme hned několik zajímavých kousků!

 

Rosso Corsa Pro (HaPe eshop)

profesionální rukavice z prémiových materiálů mimo prmyšlený systém CDS několik vychytávek včetně elastické manžety pro snadnější navlékání a svlékání, či reflexních detaily na hřbetě ruky. 

 

Entrata (HaPe eshop)

 

základní model rukavic v nabídce Castelli, což ho stále řadi mezi ty nejlepší modely, jaké jsou k dostání, mají silikonové výstelky na dlaní a praktickou vychytávkou je materiál pro utírání potu na palci.

 

Dolcissima 2 (HaPe eshop)

 

dámský model rukavic se systémem CDS stejně jako model Rosso Corsa má tento model také elastické manžety pro snadnější navlékání a svlékání, či reflexních detaily na hřbetě ruky.

Superlegerra (HaPe eshop)

 

pásnký model ponožek s obsaehm moderního vlákna Meryl Skinlife s antibakteriální úpravou a odvětráním na nártu, výška 12 cm (skladem máme i ponožky vyšší Trofeo 15 cm a nižší Entrata 9 cm)

 

Puntini (HaPe eshop)

 

dámská obdoba modelu Superlegerra

 

 

Kromě ponožek od značky Castelli jsme nabídku doplnili i o modely značky Mavic ve střední a větší výšce. Oba modely jsou z řady Essential. Q-skin® vlákna pomáhají zabraňovat zápachu navíc mají ponožky i odvětrání a velmi přijemné jsou také plochá švy v oblasti prstů.

 (HaPe eshop)

 

zpět