Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Bianchi
Bianchi

Wilier RSYS
Wilier RSYS

Vyhledávání:

AKTUALITY

HaPácké cyklosušenky 13.12.2019  

To jste ještě určitě neviděli! V HaPe jsme oprášili troubu a výsledkem jsou HaPácké cyklosušenky! Balíček 12 + 3 sada extra seženete buď u pokladny v obchodě nebo na eshopu.

Trenažer Tacx k vyzkoušení v prodejně 13.12.2019  

Naši prodejnu pro Vás stále upravujeme a vylepšujeme, poslední novinkou je zprovoznění trenažéru Tacx Flux S Smart jako "testovacího" u nás v obchodě! Takže si u nás můžete vyzkoušet, jaké to je zdolávat cyklistické klasiky, i když zrovna nemáte čas na cestu do Itálie. Pan vedoucí po zprovoznění trenažér hned odzkoušel a vydal se na vrchol ikonického Passo dello Stelvio! VIdeo najdete na našem facebooku.

Hapácká Vánoční poukázka 11.12.2019  

Opět pro Vás máme Vánoční poukázku :)

Protože sami dobře vímě, že vybrat si ideální cyklistické vybavení popřípadě dobře padnoucí oblečení není snadné, ani když si ho můžete sami vyzkoušet...natož pak vybrat vhodný model "na slepo" !

Naše HaPácké poukázky v hodnotě 200, 500, 1 000, 2 000 či 4 000 Kč si můžete zakoupit u nás na pokladně, popřípadně po domluvě nehcat zaslat emailem :) jsou platné opět do příštích Vánoc a vztahují se na veškerý náš sortiment :)

Zimní tretry a návleky Gaerne 10.12.2019  

Cyklistika v zimě má své malebné kouzlo. Zasněžená krajina, liduprázdné cyklostezky a žádné rozpálené slunce! Na druhou stranu je potřeba se vhodně obléct, zimní cyklsitické oblečení musí především poskytovat dostatek tepelné izolace a zároveň efektivně odvádět pot. Tato kombniace většinou nejde moc dohromady, tretry Gaerne Ice Storm si s tím však poradí! Ty jsou od prvopočátku navržené, aby cyklistům poskytli maximální komfort klidně i v Ladovské zimě!

Odlehčeou možností jsou návleky na tretry také od italské značky Gaerne. Ať už v plné verzy - model Antractic nebo model Top ve formě návleku na špičku tretry. Obě možnosti samozřejmě na rozdíl od zimních treter neposkytují v takové míře tepelnou izolaci, ale především efektivně zabraňují promoknutí tretry.

Funkční prádlo 18.11.2019  

Univerzální funkční prádlo neexistuje…

Funkční prádlo je základ. Na jeho správném výběru v závislosti na typu aktivity, intenzity pohybu a okolních podmínek závisí náš prožitek, radost z pohybu i konečný výsledek. CRAFT je stále na špici vývoje

Věděli jste, že: CRAFT v současnosti nabízí 11 různých řad funkčního prádla? Každá z nich má jiné vlastnosti a parametry a je určena do jiných podmínek. Díky tomu si můžete optimálně vybrat vhodné funkční prádlo v závislosti na typu aktivity a intenzitě pohybu, podle okolních podmínek, dalších vrstev či svých osobních preferencí.

Přestaňme chtít od svého prádla nemožné. Radost a požitek z pohybu závisí i na tom, co si vezmeme na sebe. Je to jen na nás. Na našem dobrém nebo špatném rozhodnutí. Je potřeba umět se optimálně oblékat...

 

...a my Vám na prodejně s výběrem samozřejmě rádi pomůžeme :)

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Funkční triko Active Intensity (pánské)

Funkční set Seamless zone (pánský) (dámský)

Funkční tričko Fuseknit Comfort Blocked LS

Strana 1 z 18 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|