Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Mrx Cross
Mrx Cross

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Duratec Cult CR3
Duratec Cult CR3

Vyhledávání:

AKTUALITY

HaPe RedBox Park Stelvio 2019 30.07.2019  

Rádi bychom Vám touto formou přestavili našeho partnera! RedBox Park je multifunkční mycí centrum v Brně, kde si kromě auta můžete umýt i motorku, kolo, či svého psa! Vše se dozvíte na jejich webu. O tom, že takový servis je žádoucí, svědčí mimojiné již rok fungování tohoto ojedinělého mycího centra!

S kamarády z RedBox Parku jsme vyrazili v týmových dresech na dobrodružný prodloužený víkend. Nejdříve jsme řádně umyli automobilovou i cyklistickou flotilu a vydali jsme se dobýt italský průsmyk Stelvio! Ten naštěstí poskytuje kromě fantastických výhledů i několik různě obtížných cest k vrcholu, takže každý volil obtížnost, podle svého nejlepšího svědomí. Přirozeně jsme nevynechali ani ostatní cyklistické cíle v oblasti včetně průsmyků Gavia i Mortirolo a jezera Cancano.

Úspěchy našeho snažení si můžete prohlédnout ve fotogalerii na facebooku. :)

Lužánky kolem 29.07.2019  

S historickými koly jsme spojeni již spoustu let. Pravidelně pomáháme s pořádáním Brněnské míle Velociped, Jízdy elegance a letos nově i obnovený jízdy kostitřasů. Letošní setkání velocipedistů bude ve velkém stylu.

Letos na konci srpna totiž slavíme 150 let MHD v Brně a dopravní podnik pořádá 31. srpna velkou street party na Lidické (https://www.facebook.com/events/654301115036238/?active_tab=discussion). Zároveň letos uběhlo 150 let od prvního cyklistického závodu v Brně a při této příležitzosti se v místě tohoto prvního závodu - v parku Lužánky - uskuteční III. čs.všecyklistické hry.

Obě akce se budou vzájemně prolínat a nabídnou mnoho zábavy pro všechny cyklisty i necyklisty a my budeme samozřejmě u toho!

Přijďte si s námi užít poslední prázdninový den a pokochat se třeba Spanilou jízdou historických kol ať už ze sedla historického kola (přihláška v příloze), či jako přihlížející

 

Pro aktuální informace navštivte naši událost: https://www.facebook.com/events/371766973497653/?active_tab=discussion

 

Prázdninová sleva 20 % na oblečení 03.07.2019  

Prázdniny jsou opět tu a snimi i naše prázninová sleva 20 % na oblečení. Vzhledem k počasí minulých dvou týdnů se musíme očividně připravit na vlny veder i studené fronty. Proto pokud potřebujete doplnit cyklošatník o nové kousky nebo jen obnovit starší modely, jsme tu pro Vás!

Osobně bychom do veder doporučily dámský cyklodres bez rukávů Craft Hale Glow: http://eshop.hape.cz/zbozi/obleceni_7/dresy-damske_656/dres-craft-hale-glow-bez-rukavu-damsky-27431.html

Nové Deore XT s 12kolečkem u nás na prodejně 24.06.2019  

Společnost Shimano navazuje na 30letý odkaz modelové řady Deore a přináší pro rok 2020 novou sadu Deore-XT s 12kolečkem s rozsahem 10-51T! Vzhledem k tomu, že v poslední době bikeři po celém světě vyhledávají stále techničtější tratě, dodává Shimano opět velmi vymazlenou sadu, na kterou se můžete spolehnout.

Mezi největší přednosti patří technologie HYPERGLIDE+, která se stará o hladké řazení při zrychlení. Naopak technologie DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT zaručuje lepší zadržení vibrací v řetězu, zatímco technologie I-specEV umožňuje nastavení řadících páček do co nejpohodlnějí polohy pro jezdce.

Díky naší dlouholeté spolupráci v rámci programu Shimano Service Center máme již teď na prodejně kompletní sadu.

Testování kol Orbea léto 2019 13.06.2019  

Kola Orbea se nám při vlastních zkušenostech vždy osvědčila, stejně tak od Vás dostáváme spoustu pozitivních referencí na tuto španělskou značku. I proto u nás v příštím týdnu proběhne testování, při kterém si budete moci kola vyzkoušet.

Podmínky testování přidáváme v příloze (příloha 2) i se seznamem kol k testování (příloha 1). V nabídce jsou klasické silničky, MTB kola, ale i moderní gravely či elektrické MTB z řady Wild a v neposlední řadě i nenápadné elektrické silničky řady Gain. (Všechny modely k dispozici naleznete včetně popisků ve fotogalerii.)

 

Podrobné informace k jednotlivým kolům najdete na našem eshopu: http://eshop.hape.cz/zbozi/kola_1/orbea_637/2019_668/

Strana 1 z 15 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|