Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Specialized Tarmac SL3
Specialized Tarmac SL3

Svorada
Svorada

Pyžamo
Pyžamo

Vyhledávání:

AKTUALITY

SPECIÁLNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL OD NUTRENDU 08.02.2015  

VÁNOČNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL

Zakoupit v e-shopu

SPECIÁLNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL OD NUTRENDU

Speciální balíček pro všechny, co nadměrně zatěžují klouby a celý pohybový aparát. S vánočním balíčkem FLEXIT darujte nejen radost z pohybu, ale darujte bezbolestný pohyb. Komplexní a vyvážená péče se všemi nezbytnými složkami pro maximální účinnost.

Speciálni balení FLEXIT obsahuje nejúčinnější péči pro vaše zatěžované klouby a to FLEXIT LIQUID pomeranč a FLEXIT GELACOLL caps. Maximálně efektivní kombinace a komplexní péče se všemi potřebnými složkami (př. MSM, glukosamin, chondroitin sulfát, želatina, kyselina hyaoluronová, vitamin C apod. ).


Dárek Flexit gelacoll 180 caps 
45 denní dávka kolagenní bílkoviny zdarma
56 700 mg kolagenní bílkoviny

 

 
FLEXIT LIQUID

FLEXIT LIQUID obsahuje glukosamin, chondroitin, prolin, glycin, MSM a kyselinu hyaluronovou. Je obohacený o vitamin C. Vitamin C přispívá k standardní tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. MSM přispívá k tvorbě kolagenu.

FLEXIT LIQUID je určen pro:
osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, podpora pohyblivosti – FLEXIbility kloubů

  • není určen pro děti do 12 let
  • kyselina hyaluronová je součástí měkkých chrupavek a synoviální tekutiny
  • glukosamin a chondroitin tvoří základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání

Doporučené dávkování FLEXIT LIQUID:
1x denně 15 ml ráno nalačno. Při provozování sportovních aktivit lze dávku zvýšit až na 2x denně 15 ml (mezi jídly). Podávejte nepřetržitě alespoň 60 dní. FLEXIT LIQUID je vhodné kombinovat s výrobkem FLEXIT GELACOLL. Tuto kúru je vhodné opakovat alespoň dvakrát ročně.

Příchutě:
  • pomeranč

Doplněk stravy, s přírodním sladidlem a sladidlem
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
 
 

 

FLEXIT GELACOLL CAPS


FLEXIT GELACOLL je přípravek s obsahem hydrolyzátu želatiny, obohacen o vitamin C. Vitamin C přispívá k standardní tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu.

FLEXIT GELACOLL je určen pro:
osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, podpora pohyblivosti – FLEXIbility kloubů

  • výrobek je vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let
  • hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný
  • doporučujeme kombinovat s výrobkem FLEXIT LIQUID

Doporučené dávkování FLEXIT GELACOLL:
základní doporučená dávka: 4-6 kapslí denně rozděleno mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při provozování sportovních aktivit lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Maximálně lze užít 8 kapslí denně. Nepřekračujte doporučené dávkování

Použití: dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody nebo sportovního nápoje. Kapsle nevysypávejte a nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě 10 - 25°C a spotřebujte do 3 měsíců.

Doplněk stravy.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 
 

 

 

rozšíření sortimentu v naší prodejně o kosmetickou značku SPORTIQUE 06.12.2014  

+

 

Přírodou vytvořena, námi zdokonalena zdravá péče o tělo. Nezbytná pro každodenní aktivity a sportovní výkony vyžadující vytrvalost, houževnatost a fyzickou zdatnost.

Červená je barva krve, barva života, která nás spojuje na cestě za našimi cíli v životě, práci nebo sportu.

Bílá je symbolem čistoty a bílý kříž označuje ryzost a čistotu našich produktů.

 

Nově jsme pro vás připravili masážní a kosmetické přípravky a plno vychytávek pro váš komfortní pocit nejen na kole od firmy Sportique.

Jako zaváděcí cenu a zároveň typ na vánoční dárek, při koupi 2 a více různých kusů sleva 24% neb platí do 24.12.2014

Více informací o každém vyrobku se dozvíte na našem postupně vznikajícím

HaPe E-shopu

 

Profi retro čepičky k dostání na naší prodejně 07.11.2014  

Doplnili jsem pro Vás sortiment o profi retro čepičky. 

MS v sálové cyklistice a krasojízdě 2014 06.11.2014  

Brněnské MS sálovců sklidilo pozitivní ohlasy z UCI

 Uznání za precizně uspořádané mistrovství světa vyslovili pořadatelům z Favoritu Brno funkcionáři mezinárodní cyklistické federace UCI. Hned v pondělí přišel organizátorům osobně poděkovat za bezchybné zvládnutí akce technický delegát Kurt-Jürgen Daum a podobně se vyjadřovali nejen funkcionáři UCI, ale také závodníci, trenéři i diváci. 

"Byl to super šampionát. Jedno z nejlepších mistrovství světa v posledních letech," tvrdil nejen Daum, ale také koordinátorka sálové komise UCI Anne-Laure Favre. Vydařený šampionát podtrhl skvělý závěrečný banket.
"Jsem rád, že se nám celá akce, na kterou jsme se připravovali více než rok, takto vydařila. I když to nebylo zejména v úvodních dnech před šampionátem snadné, neboť jsme museli řešit hodně problémů. Celý tým organizátorů i dobrovolníku z řad studentů Masarykovy univerzity i dalších pomocníků skvěle pracoval. Takže všem patří velký dík za to, že se nám akci šampionát podařilo dokonale zvládnout," dodal předseda pořádajícího Favoritu Brno Pavel Havránek.
Poslední slova chvály si vychutnal v úterý Jiří Mikšík, který vezl časně ráno funkcionáře UCI na letiště do Vídně."Pěkně se to v autě poslouchalo. Cesta ubíhala při slovech chvály hodně rychle, za chvíli jsme byli na letišti,"usmál se spokojený Mikšík.

 

Jsme rádi, že jsme měli tu čest být součásí při organizaci, téhle, dnes již vydařené akce.

 

Poslední pondělní HaPe vyjížďka 20.10.2014 20.10.2014  

Jako každý rok, tak i letos se konala poslední pondělní HaPe vyjížďka. I přes nepřízeň počasí zdatní jedinci vyráželi za deště na cestu. V blátivém počasí zdolali krásných, ale přesto výživných 45 km s nastoupanými 815 metry!!!

další fotky naleznete zde

Strana 12 z 14 |<   <   9   10   11   12   13   14   >   >>|