Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Pyžamo
Pyžamo

Vyhledávání:

AKTUALITY

Profi retro čepičky k dostání na naší prodejně 07.11.2014  

Doplnili jsem pro Vás sortiment o profi retro čepičky. 

MS v sálové cyklistice a krasojízdě 2014 06.11.2014  

Brněnské MS sálovců sklidilo pozitivní ohlasy z UCI

 Uznání za precizně uspořádané mistrovství světa vyslovili pořadatelům z Favoritu Brno funkcionáři mezinárodní cyklistické federace UCI. Hned v pondělí přišel organizátorům osobně poděkovat za bezchybné zvládnutí akce technický delegát Kurt-Jürgen Daum a podobně se vyjadřovali nejen funkcionáři UCI, ale také závodníci, trenéři i diváci. 

"Byl to super šampionát. Jedno z nejlepších mistrovství světa v posledních letech," tvrdil nejen Daum, ale také koordinátorka sálové komise UCI Anne-Laure Favre. Vydařený šampionát podtrhl skvělý závěrečný banket.
"Jsem rád, že se nám celá akce, na kterou jsme se připravovali více než rok, takto vydařila. I když to nebylo zejména v úvodních dnech před šampionátem snadné, neboť jsme museli řešit hodně problémů. Celý tým organizátorů i dobrovolníku z řad studentů Masarykovy univerzity i dalších pomocníků skvěle pracoval. Takže všem patří velký dík za to, že se nám akci šampionát podařilo dokonale zvládnout," dodal předseda pořádajícího Favoritu Brno Pavel Havránek.
Poslední slova chvály si vychutnal v úterý Jiří Mikšík, který vezl časně ráno funkcionáře UCI na letiště do Vídně."Pěkně se to v autě poslouchalo. Cesta ubíhala při slovech chvály hodně rychle, za chvíli jsme byli na letišti,"usmál se spokojený Mikšík.

 

Jsme rádi, že jsme měli tu čest být součásí při organizaci, téhle, dnes již vydařené akce.

 

Poslední pondělní HaPe vyjížďka 20.10.2014 20.10.2014  

Jako každý rok, tak i letos se konala poslední pondělní HaPe vyjížďka. I přes nepřízeň počasí zdatní jedinci vyráželi za deště na cestu. V blátivém počasí zdolali krásných, ale přesto výživných 45 km s nastoupanými 815 metry!!!

další fotky naleznete zde

Vyjížďka směr Biskupické kaléšek 2014 04.10.2014  

Jako každý rok, tak i letos se cyklisté vydali na vyjížďku směr Biskupice na akci Biskupické kaléšek. Cestou se zastavili v Jevíčku, kde se potkali s milovníky historických kol, kteří z náměstí startovali závod historických velocipedů. Do Biskupic dojel rekordní počet 35 nadšených cyklistů, kteří si udělali hezkou sobotu na kole. Všem děkujme za účast a těšíme se na příští rok.

Další kolo do vaší sbírky - na hraní :-) 09.09.2014  

Kolo Specialized - Fatboy

Strana 14 z 15 |<   <   11   12   13   14   15   >   >>|