Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Author Egoist
Author Egoist

Duratec Torain C1
Duratec Torain C1

Duratec Torain 26"
Duratec Torain 26"

Vyhledávání:

AKTUALITY

Novinky Shimano 2020 30.09.2019  

V rámci tradičního podzimního maratonu předváděček, se náš servisní tým vydal na prezentaci novinek japonské značky Shimano. A sami nevěděli, ze které novinky mít větší radost.
Vzhledem k tomu, že již v roce 2019 představilo Shimano svoje první 12kolečko, přirozenou evolucí byl posun této varianty i mezi nižší modely. Od roku 2020 tak najdeme 12kolečko i u modelu SLX, který sice nedisponuje stejně prémiovými materiály jako zmíněné XTR, nicméně se také pohybuje v mnohem sympatičtější cenové relaci! Sami jsme zvědaví, jak na to zareaguje americký SRAM, který dlouhá léta nemusel řešit konkurenci v segmetu 12koleček.
Naprostou novinkou je však gravelová modelová řada GRX. A nejedná se jen o "facelift" nějakého silničního setu, jedná se o od základu nové sety určené k odstranění výmluv a nekompromisnímu objevování. Na úvod Shimano přichází s 10 (GRX400) i 11kolečkem (GRX600 a GRX810), ke kterým se v nejvyší řadě (GRX810) přidává i elekritcká "dé-í-dvojka".
V neposlední řadě musíme zmínit i rozšíření jedné ze základních sad - Acera - o možnost 2*9, která u treckingových nadšenců určitě najde uplatnění!

Biskupické kaléšek po jednadvacáté 23.09.2019  

HaPe a obec Biskupice pro Vás opět připravili tradiční Biskupické kaléšek. Hapácká část spočívá především v podzimní vyjížďce od HaPe přes Jevíčko a do Biskupic. V Biskupicích je program pod taktovkou právě obce a prim hraje samozřejmě ochutnávka slivovice.

Nedílnou součástí kaléšku jsou již poněkolikáté  historičtí velocipedisté, se kterými spolupracujeme už pěkných pár let. Proto hapácký peloton přijede do Jevíčka právě na start Závodu historických velocipedistů.

Níže najdete digitální verzi letošní kaléškovské brožury s podrobnějšími infromacemi. Popřípadě se pro info můžete stavit u nás na prodejně.

Lužánky kolem 31.08.2019  

Máme pro Vás fotoreport ze sobotní akce LUŽÁNKY KOLEM, klikněte zde. Díky krásnému počasí a nadšeným účastníkům proběhla celá akce hladce a v přijemné atmosféře. A to včetně časovky Brněnská míle velociped 2019, které se zúčastnilo na 60 překrásných historických exemplářů a dobově oděných účastníků . Následná Jízda elegance na náměstí zaujala nejednoho cizojazyčného turistu. Její pokračování v podobě jízdy po kolejovém pásu po uzavřené ulici Lidické dopadla na výbornou, když se všem účastníkům povedlo vyhnout se zrádným šalinovým kolejím. Třešničkou na dortě celého dne byl závod kostitřasů, který přinesl akční momenty v juniorských kategoriích!

HaPe RedBox Park Stelvio 2019 30.07.2019  

Rádi bychom Vám touto formou přestavili našeho partnera! RedBox Park je multifunkční mycí centrum v Brně, kde si kromě auta můžete umýt i motorku, kolo, či svého psa! Vše se dozvíte na jejich webu. O tom, že takový servis je žádoucí, svědčí mimojiné již rok fungování tohoto ojedinělého mycího centra!

S kamarády z RedBox Parku jsme vyrazili v týmových dresech na dobrodružný prodloužený víkend. Nejdříve jsme řádně umyli automobilovou i cyklistickou flotilu a vydali jsme se dobýt italský průsmyk Stelvio! Ten naštěstí poskytuje kromě fantastických výhledů i několik různě obtížných cest k vrcholu, takže každý volil obtížnost, podle svého nejlepšího svědomí. Přirozeně jsme nevynechali ani ostatní cyklistické cíle v oblasti včetně průsmyků Gavia i Mortirolo a jezera Cancano.

Úspěchy našeho snažení si můžete prohlédnout ve fotogalerii na facebooku. :)

Prázdninová sleva 20 % na oblečení 03.07.2019  

Prázdniny jsou opět tu a snimi i naše prázninová sleva 20 % na oblečení. Vzhledem k počasí minulých dvou týdnů se musíme očividně připravit na vlny veder i studené fronty. Proto pokud potřebujete doplnit cyklošatník o nové kousky nebo jen obnovit starší modely, jsme tu pro Vás!

Osobně bychom do veder doporučily dámský cyklodres bez rukávů Craft Hale Glow: http://eshop.hape.cz/zbozi/obleceni_7/dresy-damske_656/dres-craft-hale-glow-bez-rukavu-damsky-27431.html

Strana 3 z 18 |<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|