Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fort
Fort

Wilier RSYS
Wilier RSYS

Duratec Torain 29"
Duratec Torain 29"

Vyhledávání:

AKTUALITY

Modelová řada sedel Selle San Marco 2020 19.02.2020  

Modelovou řadu pro rok 2020 čeká oproti té loňské několik změn. V první řadě je to ukončení výroby modelu Mantra, ten už v nabídce nenajdete. Oproti tomu přichází nový model Allroad, který má vyplnit mezeru mezi modely Shortfit a Aspide. V neposlední řadě se celá nabídka posouvám směrem k vyšším specifikacím CarbonFX a Superleggera. Celá nabídka je uceleně shrnuta v následující grafice:

modmap

 (pro zvětšení grafiky na ni klikňete)

Za povšimnutí stojí nabídka Open-Fit varianty u modelu GND, která poskytuje úsporu hmotnosti a tím maximalizaci výkonu.

Úspěšný model Shortfit z roku 2018, se pro letošní sezonu dočkal nekompromisního provedení Superleggera.

A bez zmíky nesmí zůstat dámské varianty sedel Aspide a Shortfit. V opbou případech se jedna o verze Racing Supercomfort, které jsou ozdobeny decentními růžovými prvky. V balení k nim dostanete i barevně sladěné omotávky Presa Corsa Team!

paska

 

 

Trenažer Tacx k vyzkoušení v prodejně 13.12.2019  

Naši prodejnu pro Vás stále upravujeme a vylepšujeme, poslední novinkou je zprovoznění trenažéru Tacx Flux S Smart jako "testovacího" u nás v obchodě! Takže si u nás můžete vyzkoušet, jaké to je zdolávat cyklistické klasiky, i když zrovna nemáte čas na cestu do Itálie. Pan vedoucí po zprovoznění trenažér hned odzkoušel a vydal se na vrchol ikonického Passo dello Stelvio! VIdeo najdete na našem facebooku.

Novinky Shimano 2020 12.12.2019  

V rámci tradičního podzimního maratonu předváděček, se náš servisní tým vydal na prezentaci novinek japonské značky Shimano. A sami nevěděli, ze které novinky mít větší radost.
Vzhledem k tomu, že již v roce 2019 představilo Shimano svoje první 12kolečko, přirozenou evolucí byl posun této varianty i mezi nižší modely. Od roku 2020 tak najdeme 12kolečko i u modelu SLX, který sice nedisponuje stejně prémiovými materiály jako zmíněné XTR, nicméně se také pohybuje v mnohem sympatičtější cenové relaci! Sami jsme zvědaví, jak na to zareaguje americký SRAM, který dlouhá léta nemusel řešit konkurenci v segmetu 12koleček.
Naprostou novinkou je však gravelová modelová řada GRX. A nejedná se jen o "facelift" nějakého silničního setu, jedná se o od základu nové sety určené k odstranění výmluv a nekompromisnímu objevování. Na úvod Shimano přichází s 10 (GRX400) i 11kolečkem (GRX600 a GRX810), ke kterým se v nejvyší řadě (GRX810) přidává i elekritcká "dé-í-dvojka".
V neposlední řadě musíme zmínit i rozšíření jedné ze základních sad - Acera - o možnost 2*9, která u treckingových nadšenců určitě najde uplatnění!

HaPácké cyklosušenky 11.12.2019  

To jste ještě určitě neviděli! V HaPe jsme oprášili troubu a výsledkem jsou HaPácké cyklosušenky! Balíček 12 + 3 sada extra seženete buď u pokladny v obchodě nebo na eshopu.

miniaturní CATEYE blikačka 10.12.2019  

Pokladnu v obchodě nám už pár týdnů zdobí  maličká blikačka od naší oblibené značky CAT EYE. Blikačka je tak malá a lehká (12 g), že ji můžete zavěsit v podstatě kamkoli, navíc se dá pomocí "gumičky" připnout např. i na přilbu a samozřejmě sedlovku. Zajímavostí je, že pomocí zabudovaného magnetu ji můžete připnout i na libolný kovový povrch.

Díky chytré konstrukci blikačky je její světlo vidět i z boku navíc v módu pomalého blikání vydrží na jednu baterku až 550 h!

Blikačku si můžete objednat přes náš eshop: http://eshop.hape.cz/…/zadni-blikacka-cateye-wearable-mini-… nebo si přijít k nám do obchodu přesvědčit, že i přes skromné rozměry svítí jako ďas!

Strana 6 z 25 |<   <   3   4   5   6   7   8   9   10   >   >>|