Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Specialized Tarmac SL3
Specialized Tarmac SL3

Wilier Cento1
Wilier Cento1

Duratec Cross Rebel R8
Duratec Cross Rebel R8

Vyhledávání:

AKTUALITY

extrémní set KALAS 13.11.2019  

Přemýšlíte co s kolem, když je venku počasí na draka? Připravili jsme výhodnou nabídku na řadu oblečení RainMem od Kalase, která Vás podrží i za extrémních podmínek!

 

Elastický zateplený membránový materiál RainMem

Vodní sloupec >10 000 mm            Prodyšnost > 11 000 g/m2/24h

Materiál: 85 % Polyester, 9,5 % Elastan a 5,5 % Polyuretan

Gramáž: 270 g/m2

 

Při zakoupení celého setu !

Dres...................................2 890 Kč

Kraťasy...............................2 890 Kč

Návleky ruce............................990 Kč

Návleky nohy.........................1 390 Kč

Původní cena                 8 160 Kč

Odpočet – SLEVA      -2 890 Kč

Odpočet – SLEVA        -990 Kč

NOVÁ cena            4 270 Kč

 

-      Kraťasy s perforovanou antibakteriální vložkou ENDURANCE Plus

-      Dres s trojdílnou kapsou na zadním díle dresu s odepínací a voděodolnou kapsičkou na cennosti

-    Samozřejmostí jsou elastická zakončení a reflexní prvky

 

V případě zájmu o koupi zboží za výhodnou cenu přes e-shop nás prosím kontaktujte, emalem, či telefonicky!

Biskupické kaléšek po jednadvacáté 23.09.2019  

HaPe a obec Biskupice pro Vás opět připravili tradiční Biskupické kaléšek. Hapácká část spočívá především v podzimní vyjížďce od HaPe přes Jevíčko a do Biskupic. V Biskupicích je program pod taktovkou právě obce a prim hraje samozřejmě ochutnávka slivovice.

Nedílnou součástí kaléšku jsou již poněkolikáté  historičtí velocipedisté, se kterými spolupracujeme už pěkných pár let. Proto hapácký peloton přijede do Jevíčka právě na start Závodu historických velocipedistů.

Níže najdete digitální verzi letošní kaléškovské brožury s podrobnějšími infromacemi. Popřípadě se pro info můžete stavit u nás na prodejně.

Lužánky kolem 31.08.2019  

Máme pro Vás fotoreport ze sobotní akce LUŽÁNKY KOLEM, klikněte zde. Díky krásnému počasí a nadšeným účastníkům proběhla celá akce hladce a v přijemné atmosféře. A to včetně časovky Brněnská míle velociped 2019, které se zúčastnilo na 60 překrásných historických exemplářů a dobově oděných účastníků . Následná Jízda elegance na náměstí zaujala nejednoho cizojazyčného turistu. Její pokračování v podobě jízdy po kolejovém pásu po uzavřené ulici Lidické dopadla na výbornou, když se všem účastníkům povedlo vyhnout se zrádným šalinovým kolejím. Třešničkou na dortě celého dne byl závod kostitřasů, který přinesl akční momenty v juniorských kategoriích!

HaPe RedBox Park Stelvio 2019 30.07.2019  

Rádi bychom Vám touto formou přestavili našeho partnera! RedBox Park je multifunkční mycí centrum v Brně, kde si kromě auta můžete umýt i motorku, kolo, či svého psa! Vše se dozvíte na jejich webu. O tom, že takový servis je žádoucí, svědčí mimojiné již rok fungování tohoto ojedinělého mycího centra!

S kamarády z RedBox Parku jsme vyrazili v týmových dresech na dobrodružný prodloužený víkend. Nejdříve jsme řádně umyli automobilovou i cyklistickou flotilu a vydali jsme se dobýt italský průsmyk Stelvio! Ten naštěstí poskytuje kromě fantastických výhledů i několik různě obtížných cest k vrcholu, takže každý volil obtížnost, podle svého nejlepšího svědomí. Přirozeně jsme nevynechali ani ostatní cyklistické cíle v oblasti včetně průsmyků Gavia i Mortirolo a jezera Cancano.

Úspěchy našeho snažení si můžete prohlédnout ve fotogalerii na facebooku. :)

Prázdninová sleva 20 % na oblečení 03.07.2019  

Prázdniny jsou opět tu a snimi i naše prázninová sleva 20 % na oblečení. Vzhledem k počasí minulých dvou týdnů se musíme očividně připravit na vlny veder i studené fronty. Proto pokud potřebujete doplnit cyklošatník o nové kousky nebo jen obnovit starší modely, jsme tu pro Vás!

Osobně bychom do veder doporučily dámský cyklodres bez rukávů Craft Hale Glow: http://eshop.hape.cz/zbozi/obleceni_7/dresy-damske_656/dres-craft-hale-glow-bez-rukavu-damsky-27431.html

Strana 7 z 23 |<   <   4   5   6   7   8   9   10   11   >   >>|