Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Specialized Venge
Specialized Venge

Fort
Fort

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Vyhledávání:

AKTUALITY

Cyklistická termo láhev Elite DEBOYO 14.11.2019  

Již třetí sezónu se u nás v nabídce drží termoska DEBOYO, kterou můžeme stále vřele doporučit. Termosku vyrábí naše oblíbená italská značka Elite. Podle našich vlastních statistik je DEBOYO skutečně bestsellerem ve své katogorii, což nás vzhledem k našim osobním zkušenostem s ní vůbec nepřekvapuje. Láhev jsme odzkoušeli na kole, na běžkách, do přírody, do baťůžku, na cesty, do školy,...

Víco informací na eshopu: zde!

Hapácká Vánoční poukázka 14.11.2019  

Opět pro Vás máme Vánoční poukázku :)

Protože sami dobře vímě, že vybrat si ideální cyklistické vybavení popřípadě dobře padnoucí oblečení není snadné, ani když si ho můžete sami vyzkoušet...natož pak vybrat vhodný model "na slepo" !

Naše HaPácké poukázky v hodnotě 200, 500, 1 000, 2 000 či 4 000 Kč si můžete zakoupit u nás na pokladně, popřípadně po domluvě nehcat zaslat emailem :) jsou platné opět do příštích Vánoc a vztahují se na veškerý náš sortiment :)

Zimní tretry a návleky Gaerne 14.11.2019  

Cyklistika v zimě má své malebné kouzlo. Zasněžená krajina, liduprázdné cyklostezky a žádné rozpálené slunce! Na druhou stranu je potřeba se vhodně obléct, zimní cyklsitické oblečení musí především poskytovat dostatek tepelné izolace a zároveň efektivně odvádět pot. Tato kombniace většinou nejde moc dohromady, tretry Gaerne Ice Storm si s tím však poradí! Ty jsou od prvopočátku navržené, aby cyklistům poskytli maximální komfort klidně i v Ladovské zimě!

Odlehčeou možností jsou návleky na tretry také od italské značky Gaerne. Ať už v plné verzy - model Antractic nebo model Top ve formě návleku na špičku tretry. Obě možnosti samozřejmě na rozdíl od zimních treter neposkytují v takové míře tepelnou izolaci, ale především efektivně zabraňují promoknutí tretry.

extrémní set KALAS 13.11.2019  

Přemýšlíte co s kolem, když je venku počasí na draka? Připravili jsme výhodnou nabídku na řadu oblečení RainMem od Kalase, která Vás podrží i za extrémních podmínek!

 

Elastický zateplený membránový materiál RainMem

Vodní sloupec >10 000 mm            Prodyšnost > 11 000 g/m2/24h

Materiál: 85 % Polyester, 9,5 % Elastan a 5,5 % Polyuretan

Gramáž: 270 g/m2

 

Při zakoupení celého setu !

Dres...................................2 890 Kč

Kraťasy...............................2 890 Kč

Návleky ruce............................990 Kč

Návleky nohy.........................1 390 Kč

Původní cena                 8 160 Kč

Odpočet – SLEVA      -2 890 Kč

Odpočet – SLEVA        -990 Kč

NOVÁ cena            4 270 Kč

 

-      Kraťasy s perforovanou antibakteriální vložkou ENDURANCE Plus

-      Dres s trojdílnou kapsou na zadním díle dresu s odepínací a voděodolnou kapsičkou na cennosti

-    Samozřejmostí jsou elastická zakončení a reflexní prvky

 

V případě zájmu o koupi zboží za výhodnou cenu přes e-shop nás prosím kontaktujte, emalem, či telefonicky!

Biskupické kaléšek po jednadvacáté 23.09.2019  

HaPe a obec Biskupice pro Vás opět připravili tradiční Biskupické kaléšek. Hapácká část spočívá především v podzimní vyjížďce od HaPe přes Jevíčko a do Biskupic. V Biskupicích je program pod taktovkou právě obce a prim hraje samozřejmě ochutnávka slivovice.

Nedílnou součástí kaléšku jsou již poněkolikáté  historičtí velocipedisté, se kterými spolupracujeme už pěkných pár let. Proto hapácký peloton přijede do Jevíčka právě na start Závodu historických velocipedistů.

Níže najdete digitální verzi letošní kaléškovské brožury s podrobnějšími infromacemi. Popřípadě se pro info můžete stavit u nás na prodejně.

Strana 8 z 25 |<   <   5   6   7   8   9   10   11   12   >   >>|