Klub : kalendář závodů, akcí - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

MRX
MRX

Wilier Chorus
Wilier Chorus

Fondriest
Fondriest

Vyhledávání:

KLUB : KALENDÁŘ ZÁVODŮ, AKCÍ

Vyberte rok závodu:
Historická kola - Výroční konference velicipedistů 17.11.2010

Biskupické kaléšek - Biskupice u Jevíčka 2.10.2010

pojedou tito členové: Alena Sedláková, Eva Kudláčková, Irena Mužíková, Josef Císař, Karol Majerník, Martin Jež, Martin Smrž, Ondra Vít, Ondřej Zatloukal, Pavel Pešta, Petr Polášek, Soňa Smržová
Historická kola - závod "Od pálenice k pálenici", Jízda elegance + tradiční vyjížďka na silničních eventuelně i horských kolech spojená s ochutnávkou slivovice! Dvacetičlený peloton cyklistů dorazil v plné síle a kráse do Biskupic, aby shlédl dění na návsi a za účasti rychle zapadajícího sluníčka se většina vrátila po vlastní ose na kole do svých domovů. Petr Holub trasu Brno-Biskupice-Brno zvládl i na horském kole - 140 km terénem - pěkná to vyjížďka! Jirka Fiala HaPe zase reprezentoval vítězstvím právě v závodě historických kol ! (výsledková listina závodu historickýc kol příložena)

K tomuto závodu je přiložen následující soubor.

Oderská mlýnice 25.9.2010

pojedou tito členové: Karol Majerník, Martin Jež, Soňa Smržová

GT Zaskar 11.9.2010

pojedou tito členové: Martin Jež, Martin Smrž, Radek Hladký, Soňa Smržová

MTB Lechovice 4.9.2010

pojedou tito členové: Alena Sedláková, Karol Majerník, Soňa Smržová
Letošní Lechovice byly krutě na bahně, hned po startu začalo - do již tak rozmáčené trati pršet, takže podle toho vypadal i celý závod. Na druhou stranu jsme si opět pocvičili jízdu v blátě takže nás už jen tak něco nezaskočí. Družstvo HaPe ženy obhájilo loňské 1. místo, Karolko chytil v dobře rozjetém závodě defekt a bylo po ambicích ... sjeté gumy a 5 pádů se podepsalo na jeho výsledném 5. místě v kategorii. Prostě pokaždé to nevyjde ale jsme zase o další těžký závod zkušenější ..:)
zobraz výsledky závodu

Hošek Motor BIKE TOUR 2010 28.8.2010

Celý pátek a celou noc z pátku na sobotu vydatně pršelo a tomu také odpovídala trať závodu v Mariánském údolí - hromady bahna. Přestože pořadatelé značili jak se dalo, "cyklistům naklonění občané" se postarali o to., že pár značek v lese ubylo, především v 20 km nastavení na dlouhé 70 km trati. A když jedete několik hodin relativním chladu a bahně tak je každý kilometr najetý navíc znát .. Naštěstí se všichni vrátili - sice špinaví, ale v pořádku. Na startu závodu se objevily 4 HaPe dresy - Martin Jež, Martin Prokeš a Soňa na 50 kmtrati, Martin Smrž st. si dal svou první 70 km trať. Jak to dopadlo se můžete mrknout ve fotogalerii. Docela inspirativní ...:)
zobraz výsledky závodu

Historická kola - 24 hod. rekord - Velodrom Brno 27.8.2010

Okolo Brna 22.8.2010

startovali na krátké 32 km trati Soňa Bartoňová a martin Smrž st., na dlouhé Martin Jež a Martin Prokeš
zobraz výsledky závodu

Historická kola - Ždánický histoprdál - Ždánice 21.8.2010

Delikomat manažerský triatlon 2010 14.8.2010

Dresy HaPe bylo tentokrát na tomto společenském prestižním závodě velmi vidět !Svou triatlonovou premiéru na tomto závodě prožil Martin Jež. Plavání na něj prý "bylo krátké" - 200 m sotva se rozplaval, už se šlo z vody, bike část závodu suverénně zvládl se 4. nejlepším časem a na běhu se jako každý vytrápil, ale přesto zaběhl 8. nejlepší čas. Martin by l spokojen, "bylo to příjemné zpestření sezony a zajímavá zkušenost..". Martin se stal nejlepším nováčkem závodu a při vyhlašování se objevil v dresu HaPe na bedně na 3. místě v kategorii, v absolutním pořadí pak na krásném 5. místě za zkušenými triatlonisty. Martinovi k jeho debutu gratulujeme!! Soňa se po loňském výpadku kvůli pošramocenému kolenu odhodlala po dlouhé době opět ke startu na terénním triatlonu a dopadlo to dobře. Koleno vydrželo a díky maximálnímu možnému, ovšem poněkud bolestivému a udýchanému nasazení v běhu, obhájila o minutu a čtvrt 1. místo před velmi zarputilou a zdatnou soupeřkou. Jó, když není naběháno, nedá se očekávat lehký krok a nízký tep:).
zobraz výsledky závodu

Historická kola - VI. Mistrovství ČR - Říčany u Brna 18.7.2010

pojedou tito členové: Jiří Fiala
V příloze přiložena výsledková listina.

K tomuto závodu je přiložen následující soubor.

Moravskotřebovský cyklomaraton 17.7.2010

Tratě 50 a 80 km v okolí Moravské Třebové, 50 km velmi rychlá a jezdivá, 80 km mírně techničtější, teploty okolo 35 Celsia také ovlivnily průběh závodu .. :)
zobraz výsledky závodu

Přes 3 vrchy Vysočiny - Galaxy série 17.7.2010

Zůčastnil se jediný závodník v dresu HaPe Martin Jež.
zobraz výsledky závodu

2010_Vinařská 50 - tým HaPe ženy na 2. místě 3.7.2010

Oblíbený závod, kde se začala psát před 3 lety historie družstva HaPe ženy. Letos jsme podle přihlášených týmů věděly že nejedeme obhajovat vítězství z předchozích dvou ročníků, ale spíše bojovat o třetí místo v ženských týmech a musíme se pochválit - podařilo se nám vybojovat - trochu nečekaně - 2. místo. Tým ve složení Alena Sedláková, Magda Krejčová , Soňa Bartoňová , Eva Kudláčková a Jana Gopfertová + týmový mechaník Petr Janek zabojoval v náročném závodě, ve kterém nebyla nouze o dramatické pády a vynikající soupeřky. Své udělalo i horké počasí, naštěstí všechna naše děvčata vpořádku dojela a patří jim dík za vzornou reprezentaci. Zlato získala děvčata z týmu APEX-BIKE Lady Team Jistebnice s náskokem 32 minut. Z mužů se objevili na startu Vinařské MartinJež - krásné 57 místo celkově a Ondra Zatloukal. Pánové, dík za podporu na trati! Hodila se:). FOTKY ZE ZÁVODU VE FOTOGALERII. SB
zobraz výsledky závodu

Zlaté kolo Vysočiny 20.6.2010

Silniční závod - Peťa Polášek 100 km trať , Eda Gopfert 50 Km
zobraz výsledky závodu

Author Král Šumavy 29.5.2010

Modřická "21" 22.5.2010

Peťa Polášek jel kategorii MTB, Pavel Pešta jel kategorii na silničních kolech
zobraz výsledky závodu

Mamut tour 15.5.2010

startoval Peťa Polášek
zobraz výsledky závodu

ČEZ MTB MARATON - Přírodním parkem Třebíčsko 9.5.2010

Zajímavý závod - velmi rychlý, krásná trať, ale malé převýšení .. .minimum bahna kvůli písečnému podloží
zobraz výsledky závodu

Author Šela marathon 8.5.2010

Startovali David a Robin a Martin Jež, Eva dělala doprovod a tady je její komentář k závodu: " ......posílám pár fotek ze Šely, byl to masakr, všichni přijeli hrozně zablácení. Počasí si ten den s námi dost hrálo. Dopoledne to docela šlo, vysvitlo i sluníčko, ale přesně úderem dvanácté začlo pršet a na Helfštýně paday i kroupy. V tuto dobu zrovna vystartovala trasa 58km. Pršelo asi půl hodiny a hodně se ochladilo. Po 13 hodině jsme šli vyhlížet první závodníky z dlouhé, zase začalo pršet, a zase jen asi půl hodiny. Odpoledne na nás zase vykouklo na chvíli sluníčko. Takže takové aprílové počasí. Spousta závodníků nedojela včetně Davida, který přerval po prvních 8 kilometrech řetěz:-(. I nejlepší špičky měly problémy, např. Boudný měl defekt, ale dorazil 5, hodně jich to vzdalo psychicky. Byl to náročný závod. Martin Jež v kat. 101, celkové 223 čas: 6:39 Robin Stříž v kat. 37, celkově 234 čas: 6:43 David nedojel a nikdo další z Hape se nezúčastnil."
zobraz výsledky závodu

2010 Chřibská 50 17.4.2010

BAHNO!!! slibovali 50 km a natáhli to na 59 km!
zobraz výsledky závodu