KASK Mojito³ má nezaměnitelný tvar a osobitost

Model Mojito³je ideální kombinací výkonu, pohodlí a stylu. Konstrukční hlediska jsou dokonale vyvážená tak, aby nabízela maximální pohodlí a optimální prodyšnost, i když jde do tuhého. Když si vezmete do ruky výraznou přilbu Mojito³, víte, že si nasazujete legendární přilbu od italské značky Kask.

Přilba Mojito je navržena s využitím exkluzivního ergonomického upínacího systému Octo Fit a prvotřídního polstrování Blue Tech a nabízí jezdci přesné přizpůsobení a pohodlí při hmotnosti pouhých 230 g. Přilba Mojito³ je bezpečnější než kdykoli předtím, prošla testem KASK ROTATIONAL IMPACT WG11 TEST a překonala evropské bezpečnostní normy o 48 %, čímž se oproti svému předchůdci výrazně zlepšila při čelním, zadním i horním nárazu. 

Aktuální nabídku přileb můžete najít na e-shopu

Velikost S/M/L v matné nebo lesklé variantě

 

TEST ROTAČNÍHO NÁRAZU WG11

Společnost KASK vytvořila test rotačního nárazu WG11 s cílem zajistit bezpečnější přilby. Neviditelná vrstva ochrany, která výrazně překračuje mezinárodní normy. Nezávislý laboratorně testovaný bezpečnostní protokol je výzvou pro průmysl a překonává nejvyšší standardy.