Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fort
Fort

Duratec Torain C1
Duratec Torain C1

Duratec Cult Ultegra
Duratec Cult Ultegra

Vyhledávání:

AKTUALITY

Praktický držák na telefon 30.06.2022  

Jednoduchá řešení fungují. I proto se nám líbí držák na telefon Bike Bone, díky kterému si můžete upevnit telefon na představec či řidítka.

Odkaz na eshop.

 

Silikonový držák mobilu pro upevnění na představec řídítek vyniká velmi snadným upevněním. Buďte v kontaktu s okolím i během svých cyklovýletů, nechte se navigovat, sledujte svůj výkon z chytrých hodinek. Díky držáku budete mít displej svého telefonu neustále na očích. Vysoce pružný a elastický silikon zajistí, že mobil bude v držáku pevně umístěn a nemusíte se bát ani jízdy po hrbolech.
Snadná montáž
Držák je uzpůsoben pro telefony s úhlopříčkou 5.8 až 7.2 palců. Upevnění držáku na představec řídítek zvládnete během 10 sekund. Stačí jen upevnit řemínek držáku kolem představce a vstrčit telefon do rohů držáku. Držák je tímto pevně umístěn na představci řídítek a nepřetáčí se. Během přestávek si telefon z držáku snadno vyjmete a před cestou do držáku zase upevníte.
Univerzální použití
Díky nastavitelnému řemínku držáku se nemusíte omezovat pouze na řídítka kola. Je použitelný pro různé průměry trubek. Upevnit jej tak můžete např. na kočárek nebo nákupní vozík.
Odolný silikon
Ekologický silikonový materiál, ze kterého je držák vyroben, absorbuje vibrace a pevně drží telefon. Zesílená základna přiléhající na představec řídítek tlumí nárazy a snižuje odpor větru. Nemusíte mít tedy strach jezdit i po nerovném povrchu. Držák je odolný vůči skvrnám a při ušpinění jej lze snadno vyčistit.

 

Naskladňování Orbea 2022 18.05.2022  

Pokud nás sledujete na Facebooku nebo Instagramu tak určitě víte, že nám do obchodu pomalu přichází letošní modely Orbea v poslední várce dorazili i dětská kola, takže se klidně můžete přijít pokochat :)

 

Zároveň jsme při návštěvě dodavatele rádi využili možnost projet si dva karbonové Oize v krásné přírodě na jihu Moravy. A opět nás svými jízdními vlastnostmi uchvátili. Mohlo by se zdát, že karbonové celopéro je jen pro vyhecované borce, kteří potřebují projet ten nejnáročnější terén. Není tomu tak, Oiz umí dopřát zažítek uplně všem. Jízda po hrbolaté a normálně nepřijemné louce je na něm tak zábavná, že si ji klidně dáte ještě znovu tam a zpátky.

 

P.S.

Kola na fotce z prodejny nejsou polámaná, jen zkreslená při focení panorama :D

Do práce na kole opět s podporou HaPe 25.04.2022  

Začíná další ročník květnové výzvy Do práce na kole.

a kole, koloběžce, pěšky či poklusem. Bez motoru se začátkem května vydá do práce přes 22 000 nadšenců a nadšenkyň z celé republiky. Díky výzvě Do práce na kole, kterou už 12 let organizuje spolek AutoMat, pomůžou své fyzické i psychické kondici, ale i životnímu prostředí. Nově mohou porovnat své výkony ve srovnávači firem, měst i jednotlivců. Registrace do výzvy, která trvá celý květen a vyvrcholí
v červnu závěrečnými večírky, je otevřená do 30. dubna.

 

 

Loni se výzvy zúčastnilo 22 112 lidí, letos čekají organizátoři další rekord. „Bezmotorová doprava zažívá boom. Během pandemie vyzkoušela řada lidí poprvé více využívat kolo nebo chůzi jako dopravní prostředek. Jen v Praze vzrostl počet průjezdů na kole asi o 50 %,“ dodává hlavní koordinátorka akce. 

Velký zájem o výzvu Do práce na kole mají také firmy. Pro ně funguje jako nenáročný, zdravý a zábavný teambuilding a také jako efektivní nástroj společenské odpovědnosti. Roste počet firem, které za své zaměstnance hradí startovné, a hlavně které se začínají zajímat o udržitelnost v různých ohledech své činnosti. Právě především pro firmy vyvinuli programátoři z AutoMatu nový srovnávač, který umožní jednoduše se vzájemně hecovat a podporovat,  a to jak mezi institucemi, městy, jednotlivci nebo týmy. 

Data z Do práce na kole neslouží ale jen k vzájemnému špičkování, pomáhají i při plánování a tvorbě infrastruktury ve městech. Umožňují například zjistit, kde infrastruktura chybí, nebo kde je špatně navržená. 

 

V rámci akce Do práce na kole nabízíme všem účastníkům slevu 20 % na cyklistické oblečení. Sleva platí po celý květen jak na eshopu tak pro nákup na prodejně. V případě nákupu na prodejně stačí přijít v letošním účastnickém tričku, při nákupu přes eshop napište do poznámky „DO PRÁCE NA KOLE 2022“ a slevu Vám po zpracování odečteme. Sleva platí na veškeré zboží skladem v HaPe a nelze ji kombinovat s dalšími akcemi.

eshop

Nová cenově dostupná elektrická sada Sram GX Eagle AXS 29.03.2022  

Do obchdu nám po dlouhém čekání konečně dorazila tato cenově dostupná elektrická MTB sada od SRAMu. SRAM totiž rozšířil svou oblíbenou a spolehlivou technologii AXS z nejdražších sad XX1 a X01 na sadu GX. Všechny bezdrátové komponenty jsou postavené na stejném základu a můžete je tak kombinovat mezi sebou, jak se Vám jen zachce (i baterie a nabíječky lze mezi systémy AXS zaměňovat). Samozřejmostí je kompatibilita nové GX sady s kazetami 10-50z i 10-52z, u které můžete využít maximální potenciál 520% rozsahu řazení.

Milým překvapením je, že i svoji nejlevnější variantu elektrického řazení SRAM vybavil funkcí Overload Clutch, pokud přehazovačka dostane ránu, okamžitě se vypne motorek a pohyblivé díly mají volnost pohybu v důsledku nárazu. Díky tomu se nepoškodí jemný a přesný elektrický motorek. Když náraz odezní přehazovačka se vrátí do původí polohy.

 

Zbrusu nové HaPácké ponožky 14.12.2021  

Zbrusu nový model sportovních HaPáckých ponožek !


Sami víme, že i pohodlné a funkční ponožky umí zpřijemnit cyklistické vyjížďky. Naše požadavky jsme vtělili do typu ponožky, která je vývojově zpracovaná a primárně určená do cyklistické tretry, ale samozřejmě ji lze využít na libovolný sport.
Tento model byl před výrobou testován v jiném designu a schválen :) přímo panem vedoucím i některými zákazníky.
Každá funkční zóna je složena ze specifické kombinace materiálů (vice vizte Použité materiály) a důmyslné rozmístění funkčních zón má za cíl jediné - co nejlépe „rozmazlovat“ vaše chodidlo.

Objednej zde!

 

 

Použité materiály:


SILVERWIN
- zušlechtěné, velmi lehké polypropylenové vlákno, do jehož příze je implantované stříbro.
STŘÍBRO - účinně likviduje bakterie vznikajicí při pocení => předchází tak vzniku plísni a omezuje nežádoucí pachy. Váhový poměr: 45 %
POLYPROPYLEN - lehké, pevné vlákno, excelentně odvádí pot, je vodoodpudivé a maximálně rychle schne. Váhový poměr: 40 %
ELASTAN - vlákno zajišťující extrémní pružnost ponožky => přizpůsobí se jakémukoliv tvaru nohy. Váhový poměr: 10 %
POLYAMID- nejpevnější materiál => virazně eliminuje odíráni ponožky na nejvice exponovanych místech. Váhový poměr: 5 %

Strana 1 z 29 1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|