Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Svorada
Svorada

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Duratec Cult Ultegra
Duratec Cult Ultegra

Vyhledávání:

AKTUALITY

MS v sálové cyklistice a krasojízdě 2014 6.11.2014  

Brněnské MS sálovců sklidilo pozitivní ohlasy z UCI

 Uznání za precizně uspořádané mistrovství světa vyslovili pořadatelům z Favoritu Brno funkcionáři mezinárodní cyklistické federace UCI. Hned v pondělí přišel organizátorům osobně poděkovat za bezchybné zvládnutí akce technický delegát Kurt-Jürgen Daum a podobně se vyjadřovali nejen funkcionáři UCI, ale také závodníci, trenéři i diváci. 

"Byl to super šampionát. Jedno z nejlepších mistrovství světa v posledních letech," tvrdil nejen Daum, ale také koordinátorka sálové komise UCI Anne-Laure Favre. Vydařený šampionát podtrhl skvělý závěrečný banket.
"Jsem rád, že se nám celá akce, na kterou jsme se připravovali více než rok, takto vydařila. I když to nebylo zejména v úvodních dnech před šampionátem snadné, neboť jsme museli řešit hodně problémů. Celý tým organizátorů i dobrovolníku z řad studentů Masarykovy univerzity i dalších pomocníků skvěle pracoval. Takže všem patří velký dík za to, že se nám akci šampionát podařilo dokonale zvládnout," dodal předseda pořádajícího Favoritu Brno Pavel Havránek.
Poslední slova chvály si vychutnal v úterý Jiří Mikšík, který vezl časně ráno funkcionáře UCI na letiště do Vídně."Pěkně se to v autě poslouchalo. Cesta ubíhala při slovech chvály hodně rychle, za chvíli jsme byli na letišti,"usmál se spokojený Mikšík.

 

Jsme rádi, že jsme měli tu čest být součásí při organizaci, téhle, dnes již vydařené akce.

 

zpět