Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Niner
Niner

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Duratec Forain C1
Duratec Forain C1

Vyhledávání:

AKTUALITY

Ortlieb 18.6.2020  

Nechcete mít spocená záda, ale potřebujete si s sebou na vyjížďku vzít nářadí, svačinu či bundu? Nejelegantnějším řešením jsou rozhodně cyklistické brašny od značky Ortlieb! Z jejich nabídky jsme pro Vás vybrali tři modely, každá s objemem 4 l. U všech je samozřejmostí vysoká voděodolnost. Živě v HaPe !

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO (HaPe eshop)

Saddle-Bag je pořádnou podsedlovou brašnou s certifikátem IP64, do která nabízí dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, jako je duše, multiklíč, lepení, případně i jednoduchou lékárničku. Zavírá se rolováním což znamená, že můžete snadno zmenšit její objem v případě, že ji nenaplníte celou. K sedlu nejprve přimontujete upínací systém a do něj pak už jen rychlým zatlačením zasunete brašnu. Opačně to jde stejně rychle.

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO - High Visibility (HaPe eshop)

 

Jedná se o výše zmíněnou brašnu, která je ovšem vyrobená z materiálu, jenž obsahuje reflexní nit, takže při osvícení světly aut doslova září. To značně zvyšuje vaši bezpečnost při nočních návratech z vyjížděk či z práce.

 

ORTLIEB Frame-Pack Toptube (HaPe eshop)

 

ORTLIEB Toptube Frame-Pack je chytrým řešením pro ty z vás, kteří chtějí využít prostor v rámu svého kola, ale nechtějí přijít o možnost převážet v něm také láhve na vodu. Případně je to výborný brašna pro celoodpružená kola s omezeným prostorem mezi rámovými trubkami. Tato brašna z řady Bikepacking má ještě větší voděodolnost, než výše zmíněný model, disponuje certifikátem IP67.

 

Vzhledem k tomu, že brašny již máme skladem, máme pro Vás detailní fotku reflexního prošití modelu High Visibility a foto brašen v akci na kolech Orbea :)

       

 

 

zpět