Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Kocmo
Kocmo

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Singular
Singular

Vyhledávání:

AKTUALITY

Běžkařské oblečení 17.11.2019  

Milujeme běžecké lyžování.

Stejně jako lidé z CRAFTU, pro které je to národní vášeň. Běžkařská kolekce byla také první, kterou CRAFT hned po funkčním prádle začal vyvíjet. Už na začátku se na vývoji kolekce podílely naše největší hvězdy bílé stopy a jinak tomu není ani dnes.

Tato tradiční kategorie myslí na běžkaře všech úrovní, na své si přijdou jak hobíci, tak výkonnostní a vrcholoví sportovci. V kolekce se podařilo ideálně zkombinovat módni design v podobě prošití s maximálním technickým zpracováním.

Věděli jste, že: CRAFT obléká švédský národní tým v běžeckém lyžování už více než 20 let? Po celou tuto dobu vyvíjí s vrcholovými sportovci nové a nové produkty.

 

A právě proto jsme letos nově rozšířili nabídku i o oblečení na běžky, protože přece jen jsou běžky na sněhu rychlejší než kolo a zdravě se hýbat je třeba v každém počasí, přirozeně jsou tak běžky tradiční cyklisticou zimní přípravou.

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Bunda Storm Balance (pánská) (dámská)

Kalhoty Storm Balance Tights (dámské) (pánské)

Cyklistické oblečení 16.11.2019  

Na kole i na podzim

S vědomím toho, že v kvalitním vybavení dostává cyklistika v barevném podzimu či mrazem zahalené krajině úplně jiný rozměr, byla postavena letošní cyklistická kolekce podzim/zima na parametrech funkčnost, visibilita a komfort.

Funkčnost oděvů je zajištěna použitím membrán a materiálů s resistencí proti větru a vodě tak, aby výkony cyklisty nebyly negativně ovlivňovány výkyvy teplot a jinými změnami počasí typickým pro toto období.

Pro docílení opravdového pohodlí sportovce byla doplněna funkčnost o adekvátní prodyšnost materiálů, aby bylo tělo v potřebném tepelném komfortu. Výrazné užití reflexních prvků je nedílnou součástí, protože bezpečí sportovců je na prvním místě.

Vědeli jste, že: CRAFT nabízí ve své cyklistické kolekci šest různých typů cyklovložek s odlišnými parametry a každou z nich ve verzi pro ženy a muže? To znamená, že CRAFT je pro každou pr*el!

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

čapáky Ideal Pro Wind (s vložkou C2) (pánské)

dres Ideal Thermal DR (pánský)

 

Funkční prádlo Junior 15.11.2019  

Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na ty nejmenší sportovce!

Prostřednictvím kvalitního funkčního oblečení se snažíme dětem zajistit adekvátní pohodlí, nezbytné pro sportování v chladném počasí. Dětská kolekce CRAFT reflektuje veškeré požadavky v podobě zajištění dostatečného tepelného komfortu a odvodu potu. Svrchní oblečení díky membráně VentAir Wind odolá nepříjemnému větru. O maximální bezpečnost se postará výrazné reflexní ošetření. Tou nejlepší odměnou a znamením, že vše funguje, jak má, je pro nás radost z pohybu a dětský smích.

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Funkční kalhoty Fuseknit Comfort Junior

Funkční triko Fuseknit Comfort Junior

Cyklistická termo láhev Elite DEBOYO 14.11.2019  

Již třetí sezónu se u nás v nabídce drží termoska DEBOYO, kterou můžeme stále vřele doporučit. Termosku vyrábí naše oblíbená italská značka Elite. Podle našich vlastních statistik je DEBOYO skutečně bestsellerem ve své katogorii, což nás vzhledem k našim osobním zkušenostem s ní vůbec nepřekvapuje. Láhev jsme odzkoušeli na kole, na běžkách, do přírody, do baťůžku, na cesty, do školy,...

Víco informací na eshopu: zde!

Hapácká Vánoční poukázka 14.11.2019  

Opět pro Vás máme Vánoční poukázku :)

Protože sami dobře vímě, že vybrat si ideální cyklistické vybavení popřípadě dobře padnoucí oblečení není snadné, ani když si ho můžete sami vyzkoušet...natož pak vybrat vhodný model "na slepo" !

Naše HaPácké poukázky v hodnotě 200, 500, 1 000, 2 000 či 4 000 Kč si můžete zakoupit u nás na pokladně, popřípadně po domluvě nehcat zaslat emailem :) jsou platné opět do příštích Vánoc a vztahují se na veškerý náš sortiment :)

Strana 10 z 28 |<   <   7   8   9   10   11   12   13   14   >   >>|