Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Specialized S-Works XX
Specialized S-Works XX

Author Egoist
Author Egoist

Duratec Forain C1
Duratec Forain C1

Vyhledávání:

AKTUALITY

Zimní tretry a návleky Gaerne 14.11.2019  

Cyklistika v zimě má své malebné kouzlo. Zasněžená krajina, liduprázdné cyklostezky a žádné rozpálené slunce! Na druhou stranu je potřeba se vhodně obléct, zimní cyklsitické oblečení musí především poskytovat dostatek tepelné izolace a zároveň efektivně odvádět pot. Tato kombniace většinou nejde moc dohromady, tretry Gaerne Ice Storm si s tím však poradí! Ty jsou od prvopočátku navržené, aby cyklistům poskytli maximální komfort klidně i v Ladovské zimě!

Odlehčeou možností jsou návleky na tretry také od italské značky Gaerne. Ať už v plné verzy - model Antractic nebo model Top ve formě návleku na špičku tretry. Obě možnosti samozřejmě na rozdíl od zimních treter neposkytují v takové míře tepelnou izolaci, ale především efektivně zabraňují promoknutí tretry.

extrémní set KALAS 13.11.2019  

Přemýšlíte co s kolem, když je venku počasí na draka? Připravili jsme výhodnou nabídku na řadu oblečení RainMem od Kalase, která Vás podrží i za extrémních podmínek!

 

Elastický zateplený membránový materiál RainMem

Vodní sloupec >10 000 mm            Prodyšnost > 11 000 g/m2/24h

Materiál: 85 % Polyester, 9,5 % Elastan a 5,5 % Polyuretan

Gramáž: 270 g/m2

 

Při zakoupení celého setu !

Dres...................................2 890 Kč

Kraťasy...............................2 890 Kč

Návleky ruce............................990 Kč

Návleky nohy.........................1 390 Kč

Původní cena                 8 160 Kč

Odpočet – SLEVA      -2 890 Kč

Odpočet – SLEVA        -990 Kč

NOVÁ cena            4 270 Kč

 

-      Kraťasy s perforovanou antibakteriální vložkou ENDURANCE Plus

-      Dres s trojdílnou kapsou na zadním díle dresu s odepínací a voděodolnou kapsičkou na cennosti

-    Samozřejmostí jsou elastická zakončení a reflexní prvky

 

V případě zájmu o koupi zboží za výhodnou cenu přes e-shop nás prosím kontaktujte, emalem, či telefonicky!

Biskupické kaléšek po jednadvacáté 23.09.2019  

HaPe a obec Biskupice pro Vás opět připravili tradiční Biskupické kaléšek. Hapácká část spočívá především v podzimní vyjížďce od HaPe přes Jevíčko a do Biskupic. V Biskupicích je program pod taktovkou právě obce a prim hraje samozřejmě ochutnávka slivovice.

Nedílnou součástí kaléšku jsou již poněkolikáté  historičtí velocipedisté, se kterými spolupracujeme už pěkných pár let. Proto hapácký peloton přijede do Jevíčka právě na start Závodu historických velocipedistů.

Níže najdete digitální verzi letošní kaléškovské brožury s podrobnějšími infromacemi. Popřípadě se pro info můžete stavit u nás na prodejně.

Lužánky kolem 31.08.2019  

Máme pro Vás fotoreport ze sobotní akce LUŽÁNKY KOLEM, klikněte zde. Díky krásnému počasí a nadšeným účastníkům proběhla celá akce hladce a v přijemné atmosféře. A to včetně časovky Brněnská míle velociped 2019, které se zúčastnilo na 60 překrásných historických exemplářů a dobově oděných účastníků . Následná Jízda elegance na náměstí zaujala nejednoho cizojazyčného turistu. Její pokračování v podobě jízdy po kolejovém pásu po uzavřené ulici Lidické dopadla na výbornou, když se všem účastníkům povedlo vyhnout se zrádným šalinovým kolejím. Třešničkou na dortě celého dne byl závod kostitřasů, který přinesl akční momenty v juniorských kategoriích!

HaPe RedBox Park Stelvio 2019 30.07.2019  

Rádi bychom Vám touto formou přestavili našeho partnera! RedBox Park je multifunkční mycí centrum v Brně, kde si kromě auta můžete umýt i motorku, kolo, či svého psa! Vše se dozvíte na jejich webu. O tom, že takový servis je žádoucí, svědčí mimojiné již rok fungování tohoto ojedinělého mycího centra!

S kamarády z RedBox Parku jsme vyrazili v týmových dresech na dobrodružný prodloužený víkend. Nejdříve jsme řádně umyli automobilovou i cyklistickou flotilu a vydali jsme se dobýt italský průsmyk Stelvio! Ten naštěstí poskytuje kromě fantastických výhledů i několik různě obtížných cest k vrcholu, takže každý volil obtížnost, podle svého nejlepšího svědomí. Přirozeně jsme nevynechali ani ostatní cyklistické cíle v oblasti včetně průsmyků Gavia i Mortirolo a jezera Cancano.

Úspěchy našeho snažení si můžete prohlédnout ve fotogalerii na facebooku. :)

Strana 11 z 28 |<   <   8   9   10   11   12   13   14   15   >   >>|