Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier Cento1
Wilier Cento1

Wilier RSYS
Wilier RSYS

S-Works Tarmac
S-Works Tarmac

Vyhledávání:

AKTUALITY

Biskupické kaléšek 2018 11.10.2018  

V sobotu se konal již dvacáty ročník tradiční akce Biskupické kaléšek, k tomuto festivalu slivovice také již mnoho let patří tradiční cyklistická vyjížďka, která začíná u nás před obchodem v Brně a končí jak jinak než v Biskupicích u kaléšku slivovice.

Letos se na nás usmálo pěkné počasí, takže výhledy po cestě skutečně stály za to! Krásně počasí se projevilo i na rekordním počtu starých i nových zúčastněných kol. Naopak rekordní rychlost větru dopomohla k rekodrní rychlosti pelotonu, která byla okolo 30 km/h. A to vše při jubilejním dvacátém ročníku!

Někteří účastníci tak raději pokračovali dále po větru a zpět (proti větru) využili sílu motorových koní společnosti ČD.

 

Děkujeme Všem zúčastněným a podle předběžných informací z Biskupic to vypadá, že už se můžeme těšit na příští ročník.

Testování kol Orbea 30.08.2018  

Značka kol Orbea patří mezi vyhlášené mezinárodní výrobce silničních i horských kol. Abyste se o jejich kvalitách mohli přesvědčit na vlastní kůži, mohli jste si u nás v prvních dvou zářijových týdnech vybrané modely vyzkoušet.

K dispozici byly například modely Alma, Oiz nebo silniční Orca, Terra, Avant, pro elektro nadšence byly k dispozici i elektrické modely Wild a Gain. Kompletní seznam testovacích kol najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bGacRj802ASA5PeEwMlv0EhkAZUYTgIQlS2iISNZxmw/edit?usp=sharing

Přestože hlavní testování skončilo, kola jsou v určíté míře stále k dispozici, takže v případě zájmu si můžete individuální testování domluvit u nás na prodejně.

MTB pedály od LOOK 27.06.2018  

Právě jsme pro Vás naskladnili novinku od firmu LOOK. Od té jsme měli v nabídce dlouho jen silniční pedály, ale ode dneška jsou k dispozici i bikové verze jejich spolehlilvých pedálů.

 

Tyto pedály vynikají předvším:

- ideálním poměrem síla:hmotnost

- pasivním systémem pro navedení tretry do správného místa

- speciální geometrí mechanismu, která odvádí nechtěné nečistoty

- možností nastavení síly potřebné pro zacvaknutí/vycvaknutí

 

Použité materiály:

- osa: CrMo+

- tělo: Carbon/Composite/Aluminium (podle typu tretry)

 

 

Na pedály se můžete podívat přímo u nás na prodejně nebo na našem eshopu: zde.

 

 

HaPe SKALIČKA TOUR 2018 - výsledky 17.06.2018  

Děkujeme všem za účast a spolupráci. Výsledky naleznete zde, v příloze nad 100kg a později i na www.hapeskalickatour.cz

http://www.amchrono.cz/cz/s2125/Vysledky/c2633-Detail-akce/gsto306-HAPE-Skalicka-Tour-2018

 

CRAFT 25.05.2018  

Vhodné oblečení je nezbytné pro pohodlnou jízu, správné oblečení Vás navíc chrání před nepříznivým počasím a může být i neotřelým designovým doplňkem. Proto máme v obchodě na výběr cyklistické oblečení renomovaných a odzkoušených značek. Mezi takové patři i CRAFT jehož oblečení mimo své kvality vyníká i neotřelými designovými prvky.

Strana 15 z 28 |<   <   12   13   14   15   16   17   18   19   >   >>|