Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier Cento1
Wilier Cento1

ROZZO sil. + kotouč
ROZZO sil. + kotouč

Duratec Heroine
Duratec Heroine

Vyhledávání:

AKTUALITY

Biskupické kaléšek 2022 04.10.2022  

Pokud se někdo nechal odradit špatnou předpovědí počasí na letošní 24. ročník Biskupického kaléšku tak vskutku prohloupil. Počasí bylo po celý den přijemné, skupina cyklistů vyrážejících ráno od HaPe se samovolně rozdělila na 2 výkonostní skupinky a každá v poklidu spokojeně dojela do Biskupic svým tempem. Na závody velocipedistů dokonce i vysvitlo sluníčko a déšť se dostavil až na posledních 300 m při zpáteční cestě do Brna. Část HaPáků, kteří se nemohli zúčastnit kvůli "tréninku" v zahraničí, se na akci připojili alespoň na chvíli skrz telefon. Ke káléšku již neodmyslitelně patří jízda historických velocipedistů, letošního skoro-jubilejního 20. ročníku se zúčastnilo 70 velocipedistů.

 

Enervit balíčky 22.09.2022  

Sportovní výživa od známé italské firmy Enervit, jejíž tradice s tradice ve vývoji výživy pro sportovce sahá až do roku 1976, u nás v obchodě není žádnou novinkou. Nově jsme pro Vás dooskladnili i tři tématické balíčky: Na zkoušku, Vítězný závod a Efektivní trénink. Na všechny je navíc aktuálně sleva přes 20 %.

Převážení kola autem 23.08.2022  

Pro cestování kola letadlem je nejvhodnější pořádný kufr, aby letištní zaměstnanci neměli šanci vašemu miláčku ublížit, pokud ale cestujete se svým milým kolem autem, není potřeba se vláčet s těžkopádným kufrem na kolo. Vhodnější může být lehký látkový obal. Takovým je například SCICONSOFT BIKE BAG - TRAVEL PLUS. Ten má oddělené vnitřní kapsy na kola, která je nutná vymontovat. Ale to je jediný úkon, který před cestou musíte provést, tvar brašny umožní nechat řidítka ve výchozí poloze. Takto zabalené kolo můžetze v klidu naložit do auta aniž byste se museli bát, že si interiér zašpiníte od řetězu apod. Samotný prázdný vak se snadno přenáší, díky přiloženému obalu.

Super record 23.08.2022  

Nová sada SUPER RECORD 12x2 patří bez pochyby k nejlepším výtvorům současné silniční cyklistiky. Campagnolo opět dokázalo, že patří ke špičce ve vývoji a výrobě nových technologii a jako úplně první firma na světě představila kombinaci převodů 12x2. Jednotlivé komponenty této sady nezapřou nezaměnitelný italský cit pro krásu a detail. A nejen to: jednotlivé komponenty patří k těm NEJlehčím, NEJtužším a NEJspolehlivějším ve své kategorii.

Stojí za zmínku, že Campagnolo jako jeden z posledních výrobců i u své nejvyšší sady zachovává i mechanickou variantu. Přestože vývoj v elektrickách sadách, šel rychle kupředu a máme je rádi pro nové možnosti, které poskytují. Přesto, mechanické verzi se prostě baterka nevybije, a proto oceňujeme, že Campagnolo na klasické mechanické koimponenty v nejvyšší řadě nezanevřelo.

K výrobě této skvostné sady jsou používány ty nejvybranější materiály jako karbon, titan, hliník či monolitický technopolymer. Pro nekompromisní chod jsou kliky a přehazovačka vybaveny keramickými ložisky typu CULT, která jsou vyhlášena svým neuvěřitelně nízkým valivým odporem. 

 

 

 

Gastronomický cyklovýlet 23.08.2022  

Cyklisté mají ve zvyku vymýšlet různé hloupé nápady, po loňkském výletu do Pyrenejí nás nenapadlo nic lepšího než si zajet na Schnitzel a samozřejmě kam jinam než do Vídně, a protože se neradi vracíme stejnou cestou, tak jsme domů jeli přes Bratislavu...

Strana 2 z 31 |<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|