Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Orbea
Orbea

Wilier RSYS
Wilier RSYS

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Vyhledávání:

AKTUALITY

Nové modely 2015 a promo modely za super cenu 11.04.2015  

Nové  modely 2015 a promo modely za super cenu k dostání na naší prodejně nebo na našem webu.

Modely 2015 máme již otestované 22.03.2015  

Model 2015 - povedený PATRIOT TRAIL model 2.0 i 1.0.otestován a jíž připraven u nás na prodejně nebo na našem novém e-shopu.

 Od značky Author u nás dostanete také další nové modely pro rok 2015, přijďte k nám  na prodejnu nebo se podívejte na náš e-shop.

 

A teď ještě co říká o kole PATRIOT TRAIL HaPe:

 • udělal jsem si k němu takový slogan: "jede a přitom pruží"

 

 

 

Celoodpružené kolo Author PATRIOT TRAIL 2.0 s dvakrát zeslabovanými trubkami, vzduchovou vidlicí X-FUSION a originálním systémem DLP.

 • Duralový odpružený rám 27.5" s tlumičem X-FUSION O2 RLX AV, 120 mm zdvih
 • Vzduchová vidlice X-FUSION VELVET RL 27.5
 • 20 rychlostí
 • Nová velikost rámu XL
 • Převodník SHIMANO XT, 38-24 zubů
 • Měnič SHIMANO XT, se systémem clutch
 • Řazení SHIMANO SLX
 • 20 rychlostí
 • Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO ORION
 • Ráfky AUTHOR KRYPTON PRO 27.5"
 • Kevlarové pláště MAXXIS ARDENT 27.5"x 2.25"
 • Představec a řídítka SPANK OOZY
 • Nastavitelná sedlovka KIND SHOCK LEVi
 • Sedlo Author Summit
 • Platformové kompozitové pedály HT
 
 
patriot trail 2.001 viewdepatriot trail 2.002 viewdepatriot trail 2.003 viewdepatriot trail 2.004 viewdepatriot trail 2.005 viewdepatriot trail 2.006 viewdepatriot trail 2.007 viewdepatriot trail 2.008 viewdepatriot trail 2.009 viewdepatriot trail 2.010 viewdepatriot trail 2.011 viewdepatriot trail 2.012 viewdepatriot trail 2.013 viewdepatriot trail 2.014 viewdepatriot trail 2.015 viewdepatriot trail 2.016 viewdepatriot trail 2.017 viewdepatriot trail 2.018 viewdepatriot trail 2.019 viewdepatriot trail 2.020 viewdepatriot trail 2.021 viewdepatriot trail 2.022 viewdepatriot trail 2.023 viewdepatriot trail 2.024 viewdepatriot trail 2.025 viewde

 

 


Celoodpružené kolo Author PATRIOT TRAIL 1.0 s dvakrát zeslabovanými trubkami, vzduchovou vidlicí RST a originálním systémem DLP.

Hledáte opravdu univerzální kolo, na kterém se svezete jak na cyklostezce, tak po trailu či jakékoli jiné lesní cestě? Pak je řada Patriot TR pro vás jak stvořená. Ideální kombinace hravé geometrie, celoodpruženého rámu se zdvihem 120mm a 27,5" kola vám zaručí zábavu v jakémkoli terénu. Bez ohledu na to, jestli vede z kopce či do kopce. Tento model je díky své ceně nejdostupnější. Nicméně i zde najdete vytříbenou komponentovou kombinaci v podobě plně nastavitelného vzduchového pružení a tlumení v podobě vidlice F1RST od RST a uzamykatelného tlumiče X-Fusion 02 RL, brzdy Tektro, pláště Maxxis Ardent či Shimano řazení 2x10 s převody 38/24 zubů.

Další specifikace kola zde !!!

 

 

SPECIÁLNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL OD NUTRENDU 08.02.2015  

VÁNOČNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL

Zakoupit v e-shopu

SPECIÁLNÍ BALÍČEK FLEXIT LIQUID + GELACOLL OD NUTRENDU

Speciální balíček pro všechny, co nadměrně zatěžují klouby a celý pohybový aparát. S vánočním balíčkem FLEXIT darujte nejen radost z pohybu, ale darujte bezbolestný pohyb. Komplexní a vyvážená péče se všemi nezbytnými složkami pro maximální účinnost.

Speciálni balení FLEXIT obsahuje nejúčinnější péči pro vaše zatěžované klouby a to FLEXIT LIQUID pomeranč a FLEXIT GELACOLL caps. Maximálně efektivní kombinace a komplexní péče se všemi potřebnými složkami (př. MSM, glukosamin, chondroitin sulfát, želatina, kyselina hyaoluronová, vitamin C apod. ).


Dárek Flexit gelacoll 180 caps 
45 denní dávka kolagenní bílkoviny zdarma
56 700 mg kolagenní bílkoviny

 

 
FLEXIT LIQUID

FLEXIT LIQUID obsahuje glukosamin, chondroitin, prolin, glycin, MSM a kyselinu hyaluronovou. Je obohacený o vitamin C. Vitamin C přispívá k standardní tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. MSM přispívá k tvorbě kolagenu.

FLEXIT LIQUID je určen pro:
osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, podpora pohyblivosti – FLEXIbility kloubů

 • není určen pro děti do 12 let
 • kyselina hyaluronová je součástí měkkých chrupavek a synoviální tekutiny
 • glukosamin a chondroitin tvoří základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání

Doporučené dávkování FLEXIT LIQUID:
1x denně 15 ml ráno nalačno. Při provozování sportovních aktivit lze dávku zvýšit až na 2x denně 15 ml (mezi jídly). Podávejte nepřetržitě alespoň 60 dní. FLEXIT LIQUID je vhodné kombinovat s výrobkem FLEXIT GELACOLL. Tuto kúru je vhodné opakovat alespoň dvakrát ročně.

Příchutě:
 • pomeranč

Doplněk stravy, s přírodním sladidlem a sladidlem
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
 
 

 

FLEXIT GELACOLL CAPS


FLEXIT GELACOLL je přípravek s obsahem hydrolyzátu želatiny, obohacen o vitamin C. Vitamin C přispívá k standardní tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu.

FLEXIT GELACOLL je určen pro:
osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, podpora pohyblivosti – FLEXIbility kloubů

 • výrobek je vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let
 • hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný
 • doporučujeme kombinovat s výrobkem FLEXIT LIQUID

Doporučené dávkování FLEXIT GELACOLL:
základní doporučená dávka: 4-6 kapslí denně rozděleno mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při provozování sportovních aktivit lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Maximálně lze užít 8 kapslí denně. Nepřekračujte doporučené dávkování

Použití: dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody nebo sportovního nápoje. Kapsle nevysypávejte a nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě 10 - 25°C a spotřebujte do 3 měsíců.

Doplněk stravy.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 
 

 

 

rozšíření sortimentu v naší prodejně o kosmetickou značku SPORTIQUE 06.12.2014  

+

 

Přírodou vytvořena, námi zdokonalena zdravá péče o tělo. Nezbytná pro každodenní aktivity a sportovní výkony vyžadující vytrvalost, houževnatost a fyzickou zdatnost.

Červená je barva krve, barva života, která nás spojuje na cestě za našimi cíli v životě, práci nebo sportu.

Bílá je symbolem čistoty a bílý kříž označuje ryzost a čistotu našich produktů.

 

Nově jsme pro vás připravili masážní a kosmetické přípravky a plno vychytávek pro váš komfortní pocit nejen na kole od firmy Sportique.

Jako zaváděcí cenu a zároveň typ na vánoční dárek, při koupi 2 a více různých kusů sleva 24% neb platí do 24.12.2014

Více informací o každém vyrobku se dozvíte na našem postupně vznikajícím

HaPe E-shopu

 

Profi retro čepičky k dostání na naší prodejně 07.11.2014  

Doplnili jsem pro Vás sortiment o profi retro čepičky. 

Strana 26 z 30 |<   <   23   24   25   26   27   28   29   30   >   >>|