Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fondriest
Fondriest

Trek SSL9
Trek SSL9

Colnago
Colnago

Vyhledávání:

AKTUALITY

Super record 23.08.2022  

Nová sada SUPER RECORD 12x2 patří bez pochyby k nejlepším výtvorům současné silniční cyklistiky. Campagnolo opět dokázalo, že patří ke špičce ve vývoji a výrobě nových technologii a jako úplně první firma na světě představila kombinaci převodů 12x2. Jednotlivé komponenty této sady nezapřou nezaměnitelný italský cit pro krásu a detail. A nejen to: jednotlivé komponenty patří k těm NEJlehčím, NEJtužším a NEJspolehlivějším ve své kategorii.

Stojí za zmínku, že Campagnolo jako jeden z posledních výrobců i u své nejvyšší sady zachovává i mechanickou variantu. Přestože vývoj v elektrickách sadách, šel rychle kupředu a máme je rádi pro nové možnosti, které poskytují. Přesto, mechanické verzi se prostě baterka nevybije, a proto oceňujeme, že Campagnolo na klasické mechanické koimponenty v nejvyšší řadě nezanevřelo.

K výrobě této skvostné sady jsou používány ty nejvybranější materiály jako karbon, titan, hliník či monolitický technopolymer. Pro nekompromisní chod jsou kliky a přehazovačka vybaveny keramickými ložisky typu CULT, která jsou vyhlášena svým neuvěřitelně nízkým valivým odporem. 

 

 

 

Gastronomický cyklovýlet 23.08.2022  

Cyklisté mají ve zvyku vymýšlet různé hloupé nápady, po loňkském výletu do Pyrenejí nás nenapadlo nic lepšího než si zajet na Schnitzel a samozřejmě kam jinam než do Vídně, a protože se neradi vracíme stejnou cestou, tak jsme domů jeli přes Bratislavu...

Po čem cyklisté touží 23.08.2022  

V dnešní době jsou jízdní kola bohužel poměrně nedostatkové zboží, na mnohé se čeká i několik měsíců. Ale i tak lze vykouzlit pořádné cyklistické skvosty, pokud máte zájem o nějaký cyklistický unikát, který se ani v žádném katalogu nedá najít, nezbývá Vám než uprosit pana Vedoucího, aby se do přestavby pustil, a pokud máte dostatečně zajímavé přání, máte i naději, že se Vám to povede, příkladem může být upgrade Orbei Alma jehož Mavíc ráfky doplňují křiklavě žluté gripy a černo-béžové pláště Tufo. Součástí upgradu bylo i nasazení elektrické sady Sram XX1 Eagle AXS, o které jsme psali zde.

 

Aktuální skladové zásoby modelů Orbea 2022 si můžete zkontrolovat u nás na eshopu :)

Praktický držák na telefon 30.06.2022  

Jednoduchá řešení fungují. I proto se nám líbí držák na telefon Bike Bone, díky kterému si můžete upevnit telefon na představec či řidítka.

Odkaz na eshop.

 

Silikonový držák mobilu pro upevnění na představec řídítek vyniká velmi snadným upevněním. Buďte v kontaktu s okolím i během svých cyklovýletů, nechte se navigovat, sledujte svůj výkon z chytrých hodinek. Díky držáku budete mít displej svého telefonu neustále na očích. Vysoce pružný a elastický silikon zajistí, že mobil bude v držáku pevně umístěn a nemusíte se bát ani jízdy po hrbolech.
Snadná montáž
Držák je uzpůsoben pro telefony s úhlopříčkou 5.8 až 7.2 palců. Upevnění držáku na představec řídítek zvládnete během 10 sekund. Stačí jen upevnit řemínek držáku kolem představce a vstrčit telefon do rohů držáku. Držák je tímto pevně umístěn na představci řídítek a nepřetáčí se. Během přestávek si telefon z držáku snadno vyjmete a před cestou do držáku zase upevníte.
Univerzální použití
Díky nastavitelnému řemínku držáku se nemusíte omezovat pouze na řídítka kola. Je použitelný pro různé průměry trubek. Upevnit jej tak můžete např. na kočárek nebo nákupní vozík.
Odolný silikon
Ekologický silikonový materiál, ze kterého je držák vyroben, absorbuje vibrace a pevně drží telefon. Zesílená základna přiléhající na představec řídítek tlumí nárazy a snižuje odpor větru. Nemusíte mít tedy strach jezdit i po nerovném povrchu. Držák je odolný vůči skvrnám a při ušpinění jej lze snadno vyčistit.

 

Nová cenově dostupná elektrická sada Sram GX Eagle AXS 29.03.2022  

Do obchdu nám po dlouhém čekání konečně dorazila tato cenově dostupná elektrická MTB sada od SRAMu. SRAM totiž rozšířil svou oblíbenou a spolehlivou technologii AXS z nejdražších sad XX1 a X01 na sadu GX. Všechny bezdrátové komponenty jsou postavené na stejném základu a můžete je tak kombinovat mezi sebou, jak se Vám jen zachce (i baterie a nabíječky lze mezi systémy AXS zaměňovat). Samozřejmostí je kompatibilita nové GX sady s kazetami 10-50z i 10-52z, u které můžete využít maximální potenciál 520% rozsahu řazení.

Milým překvapením je, že i svoji nejlevnější variantu elektrického řazení SRAM vybavil funkcí Overload Clutch, pokud přehazovačka dostane ránu, okamžitě se vypne motorek a pohyblivé díly mají volnost pohybu v důsledku nárazu. Díky tomu se nepoškodí jemný a přesný elektrický motorek. Když náraz odezní přehazovačka se vrátí do původí polohy.

 

Strana 3 z 31 |<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|