Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier Cento1
Wilier Cento1

Pyžamo
Pyžamo

Orbea
Orbea

Vyhledávání:

AKTUALITY

Po čem cyklisté touží 23.08.2022  

V dnešní době jsou jízdní kola bohužel poměrně nedostatkové zboží, na mnohé se čeká i několik měsíců. Ale i tak lze vykouzlit pořádné cyklistické skvosty, pokud máte zájem o nějaký cyklistický unikát, který se ani v žádném katalogu nedá najít, nezbývá Vám než uprosit pana Vedoucího, aby se do přestavby pustil, a pokud máte dostatečně zajímavé přání, máte i naději, že se Vám to povede, příkladem může být upgrade Orbei Alma jehož Mavíc ráfky doplňují křiklavě žluté gripy a černo-béžové pláště Tufo. Součástí upgradu bylo i nasazení elektrické sady Sram XX1 Eagle AXS, o které jsme psali zde.

 

Aktuální skladové zásoby modelů Orbea 2022 si můžete zkontrolovat u nás na eshopu :)

Praktický držák na telefon 30.06.2022  

Jednoduchá řešení fungují. I proto se nám líbí držák na telefon Bike Bone, díky kterému si můžete upevnit telefon na představec či řidítka.

Odkaz na eshop.

 

Silikonový držák mobilu pro upevnění na představec řídítek vyniká velmi snadným upevněním. Buďte v kontaktu s okolím i během svých cyklovýletů, nechte se navigovat, sledujte svůj výkon z chytrých hodinek. Díky držáku budete mít displej svého telefonu neustále na očích. Vysoce pružný a elastický silikon zajistí, že mobil bude v držáku pevně umístěn a nemusíte se bát ani jízdy po hrbolech.
Snadná montáž
Držák je uzpůsoben pro telefony s úhlopříčkou 5.8 až 7.2 palců. Upevnění držáku na představec řídítek zvládnete během 10 sekund. Stačí jen upevnit řemínek držáku kolem představce a vstrčit telefon do rohů držáku. Držák je tímto pevně umístěn na představci řídítek a nepřetáčí se. Během přestávek si telefon z držáku snadno vyjmete a před cestou do držáku zase upevníte.
Univerzální použití
Díky nastavitelnému řemínku držáku se nemusíte omezovat pouze na řídítka kola. Je použitelný pro různé průměry trubek. Upevnit jej tak můžete např. na kočárek nebo nákupní vozík.
Odolný silikon
Ekologický silikonový materiál, ze kterého je držák vyroben, absorbuje vibrace a pevně drží telefon. Zesílená základna přiléhající na představec řídítek tlumí nárazy a snižuje odpor větru. Nemusíte mít tedy strach jezdit i po nerovném povrchu. Držák je odolný vůči skvrnám a při ušpinění jej lze snadno vyčistit.

 

Nová cenově dostupná elektrická sada Sram GX Eagle AXS 29.03.2022  

Do obchdu nám po dlouhém čekání konečně dorazila tato cenově dostupná elektrická MTB sada od SRAMu. SRAM totiž rozšířil svou oblíbenou a spolehlivou technologii AXS z nejdražších sad XX1 a X01 na sadu GX. Všechny bezdrátové komponenty jsou postavené na stejném základu a můžete je tak kombinovat mezi sebou, jak se Vám jen zachce (i baterie a nabíječky lze mezi systémy AXS zaměňovat). Samozřejmostí je kompatibilita nové GX sady s kazetami 10-50z i 10-52z, u které můžete využít maximální potenciál 520% rozsahu řazení.

Milým překvapením je, že i svoji nejlevnější variantu elektrického řazení SRAM vybavil funkcí Overload Clutch, pokud přehazovačka dostane ránu, okamžitě se vypne motorek a pohyblivé díly mají volnost pohybu v důsledku nárazu. Díky tomu se nepoškodí jemný a přesný elektrický motorek. Když náraz odezní přehazovačka se vrátí do původí polohy.

 

Zbrusu nové HaPácké ponožky 14.12.2021  

Zbrusu nový model sportovních HaPáckých ponožek !


Sami víme, že i pohodlné a funkční ponožky umí zpřijemnit cyklistické vyjížďky. Naše požadavky jsme vtělili do typu ponožky, která je vývojově zpracovaná a primárně určená do cyklistické tretry, ale samozřejmě ji lze využít na libovolný sport.
Tento model byl před výrobou testován v jiném designu a schválen :) přímo panem vedoucím i některými zákazníky.
Každá funkční zóna je složena ze specifické kombinace materiálů (vice vizte Použité materiály) a důmyslné rozmístění funkčních zón má za cíl jediné - co nejlépe „rozmazlovat“ vaše chodidlo.

Objednej zde!

 

 

Použité materiály:


SILVERWIN
- zušlechtěné, velmi lehké polypropylenové vlákno, do jehož příze je implantované stříbro.
STŘÍBRO - účinně likviduje bakterie vznikajicí při pocení => předchází tak vzniku plísni a omezuje nežádoucí pachy. Váhový poměr: 45 %
POLYPROPYLEN - lehké, pevné vlákno, excelentně odvádí pot, je vodoodpudivé a maximálně rychle schne. Váhový poměr: 40 %
ELASTAN - vlákno zajišťující extrémní pružnost ponožky => přizpůsobí se jakémukoliv tvaru nohy. Váhový poměr: 10 %
POLYAMID- nejpevnější materiál => virazně eliminuje odíráni ponožky na nejvice exponovanych místech. Váhový poměr: 5 %

školení Di2 a STEPS 09.12.2021  

Aby byl náš servis stále co nejkvalitnější, musíme si udržovat přeheld o aktuálních technologiích. A v případě elektronických systému to platí o to víc, protože jejich vývoj je tradičně velmi rychlý a firmy stále přicházejí s novými a novými vylepšeními. Proto se pan Vedoucí minulý týden zúčastnil speciálního školení na novinky v systémech STEPS a Di2 pořádaného přímo českým distributorem značky Shimano :)

Strana 3 z 31 |<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|