Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier fitnes
Wilier fitnes

Specialized 8S
Specialized 8S

Mrx Cross
Mrx Cross

Vyhledávání:

AKTUALITY

Letošní model Orbea Terra M30-D v krásném matném provedení 26.02.2020  

Gravelová kola máme v oblibě už pár sezón a vypadá to, že s novou sezonou se na tom mnoho nezmění. Orbea rám na letošním modelu Terra je beznadsázky dechberoucí! Zkombinujte to s vyladěnou gravel výbavou z řady Shimano GRX ve variantě 2x11 a sedlem Selle Italia X3 a dostanete překrásný multifunkční cyklistický nástroj!

Však se klidně přijďte přesvědčit, jeden krasevec se nám dneska nad ránem vyloupl z krabice a ve skutečnosti je hezčí než na fotografiích ...

Kompletní specifikaci kola  najdete u nás na eshopu: zde.

Modelová řada sedel Selle San Marco 2020 19.02.2020  

Modelovou řadu pro rok 2020 čeká oproti té loňské několik změn. V první řadě je to ukončení výroby modelu Mantra, ten už v nabídce nenajdete. Oproti tomu přichází nový model Allroad, který má vyplnit mezeru mezi modely Shortfit a Aspide. V neposlední řadě se celá nabídka posouvám směrem k vyšším specifikacím CarbonFX a Superleggera. Celá nabídka je uceleně shrnuta v následující grafice:

modmap

 (pro zvětšení grafiky na ni klikňete)

Za povšimnutí stojí nabídka Open-Fit varianty u modelu GND, která poskytuje úsporu hmotnosti a tím maximalizaci výkonu.

Úspěšný model Shortfit z roku 2018, se pro letošní sezonu dočkal nekompromisního provedení Superleggera.

A bez zmíky nesmí zůstat dámské varianty sedel Aspide a Shortfit. V opbou případech se jedna o verze Racing Supercomfort, které jsou ozdobeny decentními růžovými prvky. V balení k nim dostanete i barevně sladěné omotávky Presa Corsa Team!

paska

 

 

Trenažer Tacx k vyzkoušení v prodejně 13.12.2019  

Naši prodejnu pro Vás stále upravujeme a vylepšujeme, poslední novinkou je zprovoznění trenažéru Tacx Flux S Smart jako "testovacího" u nás v obchodě! Takže si u nás můžete vyzkoušet, jaké to je zdolávat cyklistické klasiky, i když zrovna nemáte čas na cestu do Itálie. Pan vedoucí po zprovoznění trenažér hned odzkoušel a vydal se na vrchol ikonického Passo dello Stelvio! VIdeo najdete na našem facebooku.

Novinky Shimano 2020 12.12.2019  

V rámci tradičního podzimního maratonu předváděček, se náš servisní tým vydal na prezentaci novinek japonské značky Shimano. A sami nevěděli, ze které novinky mít větší radost.
Vzhledem k tomu, že již v roce 2019 představilo Shimano svoje první 12kolečko, přirozenou evolucí byl posun této varianty i mezi nižší modely. Od roku 2020 tak najdeme 12kolečko i u modelu SLX, který sice nedisponuje stejně prémiovými materiály jako zmíněné XTR, nicméně se také pohybuje v mnohem sympatičtější cenové relaci! Sami jsme zvědaví, jak na to zareaguje americký SRAM, který dlouhá léta nemusel řešit konkurenci v segmetu 12koleček.
Naprostou novinkou je však gravelová modelová řada GRX. A nejedná se jen o "facelift" nějakého silničního setu, jedná se o od základu nové sety určené k odstranění výmluv a nekompromisnímu objevování. Na úvod Shimano přichází s 10 (GRX400) i 11kolečkem (GRX600 a GRX810), ke kterým se v nejvyší řadě (GRX810) přidává i elekritcká "dé-í-dvojka".
V neposlední řadě musíme zmínit i rozšíření jedné ze základních sad - Acera - o možnost 2*9, která u treckingových nadšenců určitě najde uplatnění!

HaPácké cyklosušenky 11.12.2019  

To jste ještě určitě neviděli! V HaPe jsme oprášili troubu a výsledkem jsou HaPácké cyklosušenky! Balíček 12 + 3 sada extra seženete buď u pokladny v obchodě nebo na eshopu.

Strana 7 z 26 |<   <   4   5   6   7   8   9   10   11   >   >>|