Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fort
Fort

Duratec Torain 26"
Duratec Torain 26"

Fort
Fort

Vyhledávání:

AKTUALITY

1. a 8. května zavřeno 16.03.2020  

Vážení zákazníci,

jako je u nás již zvykem i během obou květnových státních svátků budeme mít zavřeno, během těchto prodloužených víkendů Vám přejeme co nejkrásnější počasí na cyklistické výlety! A ostatní pracovní dny se na Vás budeme těšit vždy od 9:00 do 19:00 :)

kolektiv HaPe

Moderní městské kolo Dema Clarice 03.03.2020  

Nejen závodními speciály je HaPe živo! V poslední době jsme psali spíše o zajímavých cyklistických špecích, ale pokud jedete v sobotu ráno pro čerstvé rohlíky rozhodně nesáhnete po takovém kole jako je Orbea Orca Aero! Budete potřebovat prosté, lehké kolo s měkým sedátkem, abyste si místo cyklistických čapáků mohly vzít sukni.
 
Přesně takovým kolem je třeba Dema Clarice. Jednu takovou jsme nedávno skládali pro naši zákaznici. Uzpůsbený rám, především odstraněním horní rámové trubky se zásadně usnadňuje nasedání v sukni především pro starší nadšené cyklistky.
 
Možná jste si už z fotografie stihli všimnout, že kolo je vybavenou pouze jednou brzdou a jednou řadící páčkou a pokud jste byli opravdu pozorní zjistili jste, že i když kolo má řadící páčku, má pouze jedno kolečko vepředu i vzadu. Ano, zadní brzda je tradiční protišlapací a kolo je osazenou sadou Shimano Nexus s řazením v záním náboji - velmi praktické, elegantní a jednoduché řešení eliminující všechny problémy s přesmykačem i přehazovačkou. Velká krytka řetezu zamezuje zašpinění či snad potrhání volných kalhot.
 
Kolo lze pořídit v železné i hliníkové variantě a především hliníková varianta je lehoučká a idelní na nutné přenášení.
 
Poslední vychytávkou, kterou je toto kolo vybaveno, je dynamo v předním náboji opět od Shimana, které napájí přední a zadní světýlka, takže pro rohlíky můžete vyjet ještě před rozbřeskem!

Letošní model Orbea Terra M30-D v krásném matném provedení 26.02.2020  

Gravelová kola máme v oblibě už pár sezón a vypadá to, že s novou sezonou se na tom mnoho nezmění. Orbea rám na letošním modelu Terra je beznadsázky dechberoucí! Zkombinujte to s vyladěnou gravel výbavou z řady Shimano GRX ve variantě 2x11 a sedlem Selle Italia X3 a dostanete překrásný multifunkční cyklistický nástroj!

Však se klidně přijďte přesvědčit, jeden krasevec se nám dneska nad ránem vyloupl z krabice a ve skutečnosti je hezčí než na fotografiích ...

Kompletní specifikaci kola  najdete u nás na eshopu: zde.

Modelová řada sedel Selle San Marco 2020 19.02.2020  

Modelovou řadu pro rok 2020 čeká oproti té loňské několik změn. V první řadě je to ukončení výroby modelu Mantra, ten už v nabídce nenajdete. Oproti tomu přichází nový model Allroad, který má vyplnit mezeru mezi modely Shortfit a Aspide. V neposlední řadě se celá nabídka posouvám směrem k vyšším specifikacím CarbonFX a Superleggera. Celá nabídka je uceleně shrnuta v následující grafice:

modmap

 (pro zvětšení grafiky na ni klikňete)

Za povšimnutí stojí nabídka Open-Fit varianty u modelu GND, která poskytuje úsporu hmotnosti a tím maximalizaci výkonu.

Úspěšný model Shortfit z roku 2018, se pro letošní sezonu dočkal nekompromisního provedení Superleggera.

A bez zmíky nesmí zůstat dámské varianty sedel Aspide a Shortfit. V opbou případech se jedna o verze Racing Supercomfort, které jsou ozdobeny decentními růžovými prvky. V balení k nim dostanete i barevně sladěné omotávky Presa Corsa Team!

paska

 

 

Trenažer Tacx k vyzkoušení v prodejně 13.12.2019  

Naši prodejnu pro Vás stále upravujeme a vylepšujeme, poslední novinkou je zprovoznění trenažéru Tacx Flux S Smart jako "testovacího" u nás v obchodě! Takže si u nás můžete vyzkoušet, jaké to je zdolávat cyklistické klasiky, i když zrovna nemáte čas na cestu do Itálie. Pan vedoucí po zprovoznění trenažér hned odzkoušel a vydal se na vrchol ikonického Passo dello Stelvio! VIdeo najdete na našem facebooku.

Strana 7 z 27 |<   <   4   5   6   7   8   9   10   11   >   >>|