Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Trek SSL9
Trek SSL9

Wilier Granturismo
Wilier Granturismo

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Vyhledávání:

AKTUALITY

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí 19.05.2020  

Cyklistický předkrm aneb neuvěřitelná lehkost bytí

Tu zažiješ s novinkou letošní sezony - funkčním prádlem Nanoweight, které je nejlehčí dosud představenou první vrstvou značky Craft. Jedinečný zážitek zajistí extrémně nízká gramáž prádla (80 g/m2), bleskurychlý odvod potu a mimořádná prodyšnost. To vše má na svědomí inovativní meshová konstrukce. Nanoweight je navržen pro nejintenzivnější aktivity, takže v něm najdou dostatečný komfort i ti nejzapálenější sportovci. Navíc bonus pro životní prostředí – prádlo je vyrobeno z recyklovaného polyesteru, což přispívá k nižší spotřebě vody i energie při výrobě.

Hledejte zde!

MTB hlavní chod - aneb go hard or go home 17.05.2020  

MTB hlavní chod - aneb go hard or go home

Dlouhodobě věnujeme zvláštní pozornost cyklistickému segmentu. Jsme cyklosrdcaři, a o tom, že to myslíme vážně, svědčí např. nabídka cyklistických kalhot s nejširším portfoliem cyklovložek na našem trhu. Nabízíme optimální funkční řešení pro žiletkáře, bajkery, vyznavače městské cyklistiky i náročné fajnšmekry. Přicházející cyklistická kolekce je rozsáhlá a pestrá jak z hlediska designu, tak technického a materiálového provedení a zohledňuje odlišné potřeby jednotlivých uživatelů. Klíčovou řadou pro bajkery je HALE XT, reflektující poslední požadavky a trendy.

Hledejte zde!

Silniční hlavní chod - aneb silniční designová láhůdka z Anglie 16.05.2020  

Silniční hlavní chod aneb silniční designová láhůdka z Anglie

Zrodilo se něco jedinečného. Neopakovatelného. Unikátní spolupráce mezi značkou Craft a anglickým designovým studiem Handmade Cyclist. Za použití nejnovějších výrobních technologií a prvotřídního materiálu vznikl exkluzivní produkt, který svým grafickým pojetím vypráví příběhy. Celý koncept vychází z profesionálního světa cyklistiky a člení cyklisty dle jejich specializací do tří skupin. Seznamte se s nimi. Grimpeur, Puncheur, Sprinteur.

Hledejte zde!

Cyklistický dezert - aneb pro kohokoliv, na cokoliv 15.05.2020  

Junior

Posunuli jsme se zase o krok dál a rozšířili nabídku dětského sortimentu. Kromě tradičního dětského cyklistického oblečení, nabízíme na jaro / léto volnočasovou a tréninkovou sportovní módu. Atraktivní design, který reflektuje potřeby starších dětí, potřebu budování identity a odlišení se od mladších sourozenců.

Hledejte zde!

Cyklistický dezert aneb pro kohokoliv, na cokoliv

Nově vzniklá kategorie Trainingwear navazuje na tradiční, specializované segmenty značky a rozšiřuje nabídku s cílem poskytnou řešení každému sportovci s nejrůznějšími požadavky a potřebami. Benefitem sortimentu je jeho široké využití napříč indoorovými a outdoorovými aktivitami. Porfolio je dostatečně široké na to, aby si v něm přišli na své jak konzervativnější povahy, tak i příznivci aktuálních trendů sportovního módního světa.

Kolekce TRAINING WEAR se skládá z řad:

Charge a ADV Essence

cyklistické doplňky 14.05.2020  

Proletošní sezonu jsme naši nábidku značek Craft a Etape rozšířili o staronovou značku Castelli. Historie této značky sahá až do roku 1876 a je spojena i se slavným Fausto Coppiim a mnoha prvenstvími v cyklistickém oblékání. Castelli byla první značkou, která použila vlákna Lycra® pro cyklistické kraťasy a Maurizio Castelli byl na Giru 1981 prvním cyklistou, který měl kraťasy s obarvenými vlákny Lycra®. Poté následovaly první dresy se sublimačními potisky, ty umožňují potisknutí dresů logy sponzorů. (Upřímně, za tento technologický pokrok  Castelli moc vděční nejsme...) A pak už to šlo ráz na ráz, větruodolné dresy - 1983, zateplené dresy pro závod Paříž-Roubaix (ten se jezdí na začátku dubna) - 1984 a první dámské aerodynamické oblečení - 1996. Vývoj však stále nekončí v roce 2008 firma představila profesionální oblečení do zimy, které pod sebou (tedy u cyklisty) zadržují tepelná záření.

Tato cyklistická klasika u nás pár let nebyla, ale pro novu sezónu tu máme hned několik zajímavých kousků!

 

Rosso Corsa Pro (HaPe eshop)

profesionální rukavice z prémiových materiálů mimo prmyšlený systém CDS několik vychytávek včetně elastické manžety pro snadnější navlékání a svlékání, či reflexních detaily na hřbetě ruky. 

 

Entrata (HaPe eshop)

 

základní model rukavic v nabídce Castelli, což ho stále řadi mezi ty nejlepší modely, jaké jsou k dostání, mají silikonové výstelky na dlaní a praktickou vychytávkou je materiál pro utírání potu na palci.

 

Dolcissima 2 (HaPe eshop)

 

dámský model rukavic se systémem CDS stejně jako model Rosso Corsa má tento model také elastické manžety pro snadnější navlékání a svlékání, či reflexních detaily na hřbetě ruky.

Superlegerra (HaPe eshop)

 

pásnký model ponožek s obsaehm moderního vlákna Meryl Skinlife s antibakteriální úpravou a odvětráním na nártu, výška 12 cm (skladem máme i ponožky vyšší Trofeo 15 cm a nižší Entrata 9 cm)

 

Puntini (HaPe eshop)

 

dámská obdoba modelu Superlegerra

 

 

Kromě ponožek od značky Castelli jsme nabídku doplnili i o modely značky Mavic ve střední a větší výšce. Oba modely jsou z řady Essential. Q-skin® vlákna pomáhají zabraňovat zápachu navíc mají ponožky i odvětrání a velmi přijemné jsou také plochá švy v oblasti prstů.

 (HaPe eshop)

 

Strana 7 z 29 |<   <   4   5   6   7   8   9   10   11   >   >>|