Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Bianchi
Bianchi

Wilier Cento1
Wilier Cento1

Duratec Cult Ultegra
Duratec Cult Ultegra

Vyhledávání:

AKTUALITY

Novinky Shimano 2020 12.12.2019  

V rámci tradičního podzimního maratonu předváděček, se náš servisní tým vydal na prezentaci novinek japonské značky Shimano. A sami nevěděli, ze které novinky mít větší radost.
Vzhledem k tomu, že již v roce 2019 představilo Shimano svoje první 12kolečko, přirozenou evolucí byl posun této varianty i mezi nižší modely. Od roku 2020 tak najdeme 12kolečko i u modelu SLX, který sice nedisponuje stejně prémiovými materiály jako zmíněné XTR, nicméně se také pohybuje v mnohem sympatičtější cenové relaci! Sami jsme zvědaví, jak na to zareaguje americký SRAM, který dlouhá léta nemusel řešit konkurenci v segmetu 12koleček.
Naprostou novinkou je však gravelová modelová řada GRX. A nejedná se jen o "facelift" nějakého silničního setu, jedná se o od základu nové sety určené k odstranění výmluv a nekompromisnímu objevování. Na úvod Shimano přichází s 10 (GRX400) i 11kolečkem (GRX600 a GRX810), ke kterým se v nejvyší řadě (GRX810) přidává i elekritcká "dé-í-dvojka".
V neposlední řadě musíme zmínit i rozšíření jedné ze základních sad - Acera - o možnost 2*9, která u treckingových nadšenců určitě najde uplatnění!

HaPácké cyklosušenky 11.12.2019  

To jste ještě určitě neviděli! V HaPe jsme oprášili troubu a výsledkem jsou HaPácké cyklosušenky! Balíček 12 + 3 sada extra seženete buď u pokladny v obchodě nebo na eshopu.

miniaturní CATEYE blikačka 10.12.2019  

Pokladnu v obchodě nám už pár týdnů zdobí  maličká blikačka od naší oblibené značky CAT EYE. Blikačka je tak malá a lehká (12 g), že ji můžete zavěsit v podstatě kamkoli, navíc se dá pomocí "gumičky" připnout např. i na přilbu a samozřejmě sedlovku. Zajímavostí je, že pomocí zabudovaného magnetu ji můžete připnout i na libolný kovový povrch.

Díky chytré konstrukci blikačky je její světlo vidět i z boku navíc v módu pomalého blikání vydrží na jednu baterku až 550 h!

Blikačku si můžete objednat přes náš eshop: http://eshop.hape.cz/…/zadni-blikacka-cateye-wearable-mini-… nebo si přijít k nám do obchodu přesvědčit, že i přes skromné rozměry svítí jako ďas!

Nové Deore XT s 12kolečkem u nás na prodejně 09.12.2019  

Společnost Shimano navazuje na 30letý odkaz modelové řady Deore a přináší pro rok 2020 novou sadu Deore-XT s 12kolečkem s rozsahem 10-51T! Vzhledem k tomu, že v poslední době bikeři po celém světě vyhledávají stále techničtější tratě, dodává Shimano opět velmi vymazlenou sadu, na kterou se můžete spolehnout.

Mezi největší přednosti patří technologie HYPERGLIDE+, která se stará o hladké řazení při zrychlení. Naopak technologie DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT zaručuje lepší zadržení vibrací v řetězu, zatímco technologie I-specEV umožňuje nastavení řadících páček do co nejpohodlnějí polohy pro jezdce.

Díky naší dlouholeté spolupráci v rámci programu Shimano Service Center máme již teď na prodejně kompletní sadu.

Funkční prádlo 18.11.2019  

Univerzální funkční prádlo neexistuje…

Funkční prádlo je základ. Na jeho správném výběru v závislosti na typu aktivity, intenzity pohybu a okolních podmínek závisí náš prožitek, radost z pohybu i konečný výsledek. CRAFT je stále na špici vývoje

Věděli jste, že: CRAFT v současnosti nabízí 11 různých řad funkčního prádla? Každá z nich má jiné vlastnosti a parametry a je určena do jiných podmínek. Díky tomu si můžete optimálně vybrat vhodné funkční prádlo v závislosti na typu aktivity a intenzitě pohybu, podle okolních podmínek, dalších vrstev či svých osobních preferencí.

Přestaňme chtít od svého prádla nemožné. Radost a požitek z pohybu závisí i na tom, co si vezmeme na sebe. Je to jen na nás. Na našem dobrém nebo špatném rozhodnutí. Je potřeba umět se optimálně oblékat...

 

...a my Vám na prodejně s výběrem samozřejmě rádi pomůžeme :)

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Funkční triko Active Intensity (pánské)

Funkční set Seamless zone (pánský) (dámský)

Funkční tričko Fuseknit Comfort Blocked LS

Strana 9 z 28 |<   <   6   7   8   9   10   11   12   13   >   >>|