Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

S-Works Tarmac
S-Works Tarmac

Wilier Chorus
Wilier Chorus

Duratec Torain C1
Duratec Torain C1

Vyhledávání:

AKTUALITY

Super record 23.8.2022  

Nová sada SUPER RECORD 12x2 patří bez pochyby k nejlepším výtvorům současné silniční cyklistiky. Campagnolo opět dokázalo, že patří ke špičce ve vývoji a výrobě nových technologii a jako úplně první firma na světě představila kombinaci převodů 12x2. Jednotlivé komponenty této sady nezapřou nezaměnitelný italský cit pro krásu a detail. A nejen to: jednotlivé komponenty patří k těm NEJlehčím, NEJtužším a NEJspolehlivějším ve své kategorii.

Stojí za zmínku, že Campagnolo jako jeden z posledních výrobců i u své nejvyšší sady zachovává i mechanickou variantu. Přestože vývoj v elektrickách sadách, šel rychle kupředu a máme je rádi pro nové možnosti, které poskytují. Přesto, mechanické verzi se prostě baterka nevybije, a proto oceňujeme, že Campagnolo na klasické mechanické koimponenty v nejvyšší řadě nezanevřelo.

K výrobě této skvostné sady jsou používány ty nejvybranější materiály jako karbon, titan, hliník či monolitický technopolymer. Pro nekompromisní chod jsou kliky a přehazovačka vybaveny keramickými ložisky typu CULT, která jsou vyhlášena svým neuvěřitelně nízkým valivým odporem. 

 

 

 

zpět