Klub : kalendář závodů, akcí - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Fort
Fort

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Colnago
Colnago

Vyhledávání:

KLUB : KALENDÁŘ ZÁVODŮ, AKCÍ

Vyberte rok závodu:
Historická kola - časovka a elegance veletrhu Sport Life 11.11.2007

Za krásného zimního počasí, kdy Martin opravdu přijel na bílém koni se historici rozloučili s letošní sezonou. Většinu účastníků sníh neodradil, naopak, a vyzkoušeli si závod i ve sněhu. Všem, za pořadatele, děkujeme za účast a přízeň, nejen na tomto setkání a těšíme se na sezonu příští. Výsledková listina přiložena.

K tomuto závodu je přiložen následující soubor.

Soběšická Mulda 14.10.2007

Letošní Mulda byla suchá , rychlá, had oproti loňsku více upravený, tudíž "snadnější". Nejlépe zajel tradičně Martin Knaurek, a i když se to nezdá, Kamil se na 30km trati pěkně nadřel. Naštěstí se na závěr sezony nikdo se nezranil !!!! a to je taky důležité.
zobraz výsledky závodu

Jizerská padesátka 13.10.2007

bodovaný závod
zobraz výsledky závodu

Historická kola - VI. ročník-Od pálenice k pálenici "Biskupické kaléšek" 6.10.2007

Výsledková listina v následujícím souboru.

K tomuto závodu je přiložen následující soubor.

Odry 29.9.2007

Počasí po předchozích deštivých dnech neuvěřitelně vyšlo, v Odrách nám svítilo sluníčko a snažilo se vysušit rozblácenou trať. Moc se mu to ale nedařilo, po páteční bouřce se jely lesní úseky, předevčím nově vložené terénní stoupání v bahnité lázni, o sjezdu ani nemluvě. Málokdo nespadl, původní barva kol zmizela pod nánosem bahna, jelo se nadoraz. Přesto krásný zážitek, Oderská mlýnice má nádhernou trať, stálo to za to.
zobraz výsledky závodu

Merida 15.9.2007

bodovaný závod
Letošní GT Zaskar (dříve Merida ) v Jedovnicích byla tradičně rychlá, náročná, ale krásná. Kamenité úseky a technické sjezdíky prověřily nejen naše stroje ale i artistické dovednosti členů Hape týmu. Kvůli defektu odstoupil z páté pozice na čele celého pelotonu Martin Knaurek, Petr Gross přetrhnul řetěz a Ondra na trati čtyřikrát havaroval, přičemž 2x šel přes řidítka. Nikdo další se k žádnému incidentu nepřiznal, tak jestli chcete, mrkněte ještě na výsledky, bohužel bedna nebyla, konkurence byla tradičně příliš velká. Ale všichni kteří dojeli se v cíli shodli že jedovnická trať byla letos opět jednou z nejkrásnějších...
zobraz výsledky závodu

BLANENSKÝ GOLEM KELLYS BIKE MARATON 8.9.2007

bodovaný závod
Letošní ročník Blanenského golema se i přes obavy z těžké a podmáčené trati po předcházejícím děštivém počasí vyvedl medailově. Na tento závod bude určitě dlouho vzpomínat Robin, který po dlouhém čekání dosáhl na krátké trati (33 km) na stříbrný stupínek, přičemž od vítězství v kategorii jej dělila jedna jediná sekunda !!!! A jak se to mohlo stát? " ...... soupeř těsně před cílem lépe vyjel poslední zatáčku a do cíle dostal svého bajka tak metr přede mnou", tvrdí Robin. " Teď už Robine zbývá pouze doladit finiš a najet si v tréninku pěkně z ostra zatáčky a máš vystaráno ..." radí kolegové z týmu. Dalším hrdinou dne byl Martin Knaurek. Opět potvrdil celoroční vynikající výkonnost a celkové 5. místo na dlouhé trati je další ozdobou v seznamu jeho výsledků. O 10 minut později dorazil do cíle David Viščor a bylo z toho krásné 14. místo. Stříbrnou příčku vybojovala ve své kategorii na krátké trati Soňa. Krátkou trať dále absolvovali v dresu Hape také Martin Smrž (FSC Elektro ) se svým týmem juniorů a také Eva Kudláčková, která figurovala ve své kategorii na bronzovém stupni vítězů.
zobraz výsledky závodu

Sudety. 8.9.2007

Zataženo, nejnižší teplota 10°C, vítr, déšť, dost drsný kola na odpis, velkej morál pokračovat, fujhnuj.
zobraz výsledky závodu

Hošek Motor bike tour 1.9.2007

bodovaný závod
Tradiční závod v Mariánském údolí byl letos velmi silně obsazen našimi závodníky. Bílo - modro -červenými dresy Hape se rojil celý peleton - startovalo nás opravdu hodně! Inu máme to všichni blízko a je to náš domácií bikový terén - takový závod si nelze nechat ujít. Škoda jen že pořadatelé na poslední chvíli vypustili závěrečné stoupání a následný sjezd s přejezdem lávky který naše dámy poctivě trénovaly - na trati mohlo být veseleji. Vzhledem k suché trati se jednalo o další z "letů" nad tratí, v podstatě nebylo kde spadnout, zato defektů bylo spousta. Nejlépe si vedl již tradičně Martin Knaurek který dojel na celkové 5. pozici, osobní souboj na trati svedli Petr a David - Petr byl o 6 s rychlejší !, dostavil se i Mišák přestože zdravotní stav stále ještě není po úrazu na 100% a startovaly dokonce 3 děvčata - Jana s Ivou zářily na 20 km trati a Soňa zvládla 50 km na druhé místo na bedně. Robin ke své velké smůlet zakufroval v Olšanech, 2 minuty ztratil než trefil trať a stálo ho to bednu. Tak snad se už brzy dočká ...
zobraz výsledky závodu

Králická časovka (MP) 26.8.2007

zobraz výsledky závodu

DELIKOMAT MANAGER TRIATLON Jedovnice 25.8.2007

zobraz výsledky závodu

Moravský Bikemaraton - Leština 25.8.2007

Slunce, vedro, seno, jahody a Kamilko za HaPe se supportem Ivušou, taky tam byl Davča Višča, Víťa Ondra a Knauridlo.
zobraz výsledky závodu

Dubnický maraton 25.8.2007

zobraz výsledky závodu

Historická kola - "Ždánický histopedál" 18.8.2007

bodovaný závod

Adriana - časovka (MP) 18.8.2007

zobraz výsledky závodu

Žernovský MAZEC 18.8.2007

bodovaný závod
Po menší prázdninové pouze jsme se opět plni sil a natěšeni vrhli do závodění. Závod v Žernovníku u Černé Hory se našimi dresy jen hemžil, na start se postavilo 9 závodníků v našich krásných modrobílých dresech Hape teamu - 7 na 50km trať a 2 na 25km trať. Bylo sucho, takže se jednalo spíše o "let" nad tratí, ale našly se i dva technicky náročnější úseky kde jsme bojovali s nástrahami terénu a vlastní odvahou ( tedy aspoň děvčata určitě.) Nejzajímavější na celé trati byly jednoznačně brody kterých jsme si užili dosyta hlavně na 50km trati, kde se jely 2 okruhy. Parádně to stříkalo, prostě "mazec". Posbírali jsme 1x 2. místo a 3x nevděčné 4. místo !!! v kategorii, ale pochvalu zaslouží všichni kdo dojeli do cíle. V některých kategoriích se na bednu dostává mnohem hůře než v jiných, především v mužských kde je obrovská konkurence - ale ani tam jsem se neztratili. Tak každopádně všem hodně sil a radosti ze závodění do druhé půli sezony, ať máme co rekapitulovat na podzimním rozlučkovém večírku na konci sezony !!
zobraz výsledky závodu

RAVO marathon Pod Krkonoším 17.8.2007

zobraz výsledky závodu

X trail Vysočina 2007 4.8.2007

Závod seriálu Kepák Jihomoravská liga, Soňa 2. místo v kategorii ženy 30 - 39 let. Soňa se rozjela a trhá jednu bednu za druhou. Je dobrá!
zobraz výsledky závodu

MR historických velocipedů - Slavkov u Brna 28.7.2007

Rekordní počet účastníků (cca 120), ze všech ročníků MR, se sešlo ve Slavkově u Brna a zůčastnilo se nejen závodu elegance, ale i závodu na 1 anglickou míli a náročného kopcovitého silničního závodu s cílem v Olšanech na farmě Bolka Polívky, který osobně dekoroval mistry republiky. Všem účastníků děkujeme za účast a přízeň a těšíme se na další setkání pořádaná nejen HaPe cyklo sportem. Výsledky ke stažení v následujícím souboru (eleganci dodáme, děkujeme za pochopení).
zobraz výsledky závodu

K tomuto závodu je přiložen následující soubor.

Xterra BRNO 2007 v Brně Popůvkách 28.7.2007

Soňa 2. místo!!! Gratulujeme.
zobraz výsledky závodu

MR S.A.C. - Zábřeh "mistrák v časovce" 21.7.2007

zobraz výsledky závodu

Jihlavský triatlon - X terra 21.7.2007

Pávov u Jihlavy, Soňa 1.místo!!! A sakra, kam ty medajle bude všechny dávat? :-)
zobraz výsledky závodu

Masná hora - časovka do vrchu (MP) 14.7.2007

časovka do vrchu
zobraz výsledky závodu

Přes 3 vrchy Vysočiny 14.7.2007

Náročná trať našeho oblíbeného závodu na krásné ale náročné trati vysočanských lesů dala zabrat všem zůčastněným. Až na pár drobností , Martin si při pádu sedřel obličej a vyhodil a znovu nasadil rameno přímo v průběhu závodu, Soňa zablokovala na pár minutek brod kvůli křečím a Robin musel těsně před cílem ulomit kus přesmykače a dojet jen na prostřední tác se vlastně nic významného nestalo. Kamil jel dlouhou, tedy o 30 km navíc ! V tom terénu - klobouk dolů. Všichni jsme přijeli stejně strašně vyklepaní z jízdy přes kořeny místních hvozdů, padlo i pár ostřejších slov a ukáplo pár slziček ale dobrý pocit že jsme zase jednou dojeli nakonec zvítězil. David vynikající celkové 23. místo, 12. v kategorii, Robin 10. místo mezi svými "old age", Martin i přes pád dojel 23. v kategorii , Soňa urvala v posledních zatáčkách před cílem 2 pozice a dojela mezi ženami 8. a Kamil na dlouhé 25. místo.
zobraz výsledky závodu

Znovín 2007 30.6.2007

bodovaný závod
Závod to byl rychlý - ještě o něco rychlejší, než minulý rok. Bednu si odnesla Soňa - 2.místo a v týmech nám 3.místo uteklo o pouhé dvě minuty. Celkově tedy vládla spokojenost, i když samozřejmě bychom na bedně byli nejraději všichni, ale to taky příjde!!! Počasí bylo cyklovlídné, dojeli všichni ve zdraví, v cíli místo ionťáku čepovali bílé a červené. A večer proběhla grilpárty u Robina a všeobecná veselice. A a a vo tom to je :-)
zobraz výsledky závodu

Kelly's Rampušák 2007 16.6.2007

Přes deštivý začátek a 14 st na startu HAPE opět zajelo perfektně a potvrdilo stoupající celkovou formu teamu. Na 60 km zajel Knauri čtvrtou pozici, David sedmou a Myšák devátou. A současně na závodech silničních ve Velkém Meziříčí si Eda konečně zkusil jak chutná sláva a dojel si pro stříbro. A Janule udělala zkoušku!! A Ivuši se jahodové knedlíky pro celé HAPE taky povedly!! No není to p a r á d a?
zobraz výsledky závodu

DRUHÁ LETOŠNÍ XTERRA SE JELA NA ORLÍKU 16.6.2007

Zúčastnila se Soňa s 11 místem - super !
zobraz výsledky závodu

Ytong bike tour 2007 9.6.2007

bodovaný závod
Letošní Ytong v Hrušovanech u Brna patřil Hape barvám. Protože je tento závod určen neregistrovaným cyklistům, tedy hobíkům typu HaPe, co se chudáci celoročně dřou kvůli místům bez bedny a do první stovky tady jsme měli excelovat. Taky by tomu tak bylo, kdyby i sem nezavítalo 5 registrovaných. Za co jim na dálku kyneme a zdravíme je a přejeme jim spousty dalších vítězstvích v podobných závodech amatérů :-)))) Nicméně i přese všechno jsme se dokázali prosadit a urvali jsme bednu - David Buček, 3. místo, 22 km a Martin Knaurek 2.místo, 44 km. No a pak jsme to slavili a taky jsme to všelijak oslavovali, mno a hlavně jsme to museli pořádne oslavit :-))
zobraz výsledky závodu

PELĹS kritérium BVV Brno (MP) 9.6.2007

Kritérium se jelo na půdě výstaviště za divácké podpory návštěvníků Autosalonu. Technicky náročný okruh měl málo přes 600m. Kategorie A jela 50 kol, zde hájil barvy HaPe Luděk Vichorec, který v bodovačkách vyjel 3 body a to přineslo 9. místo.
zobraz výsledky závodu

Author Toulovcovy maštale MTB 9.6.2007

zobraz výsledky závodu

Časovka Libavá 3.6.2007

Další bedna pro HaPe díky 2. místu Luďka Vichorce v kat. A, byla to deštivá časovka na 24 Km, vedoucí po kvalitních cestách na území vojenského prostoru.
zobraz výsledky závodu

Král Šumavy 2007 26.5.2007

bodovaný závod
Hape BEDNA - 2. místo na dlouhé trati 100 km získala Daniela!!! Moc gratulujeme! Zbytek týmu se může chlubit 16 Matesem Knauríkem a 32 Myšákem, dále následoval Robin, 101 Kamilko, David, Martin Jež, Ondra a Soňa. Dobří jsou všichni, protože to vůbec v tom hicu ujeli a ujet šumavské sjezdy to už fakt musí být technika ( ivík o tom ví své :-))!! Mno a samozřejmě bez odpovídajícího supportu by to nešlo, nebo minimálně by to nebyla taková zábava - takže 2x ivík taky dík :-)
zobraz výsledky závodu

O cenu Bohumína - časovka (SP) 26.5.2007

HaPe na bedně, časovku jednotlivců na 21,3 Km v kategorii A vyhrál náš Luděk Vichorec.
zobraz výsledky závodu

Brno - Černá hora - Brno 2007 19.5.2007

bodovaný závod
Závodu se zúčastnili Knaura, David I a II, Kamilko, Robin, Myšák, Edínek, Radeček, Ondra, Aleš, OndroVíťa, Soňa a Martin Jež. Support včetně focení zajišťovaly Ivuše a Jaňule. Trať náročná, počasí vedrovité. Dojezdy a umístění výborné! Dokonce HaPe aspirovalo na bednu v týmech, kdyby bylo jako tým přihlášeno!!! Ale soupeři pozor - hned jak to půjde jdeme do registrace týmů a to teprve bude fičááák!Modro červeno bílí ďábli to pak budou pěkně kosit!!
zobraz výsledky závodu

Horem dolem Vysočinou 19.5.2007

zobraz výsledky závodu

Wifi 24 hodin MTB 16.5.2007

zobraz výsledky závodu

VIII. International MTB Marathon - Kellys Malevil Cup 12.5.2007

zobraz výsledky závodu

Starobrno 2007 8.5.2007

bodovaný závod
Závod se vydařil, bez zranění, nálada výborná, výsledky taky. Krátkou jeli Ivuše, Janule a RADEK .-), dlouhou Knaura, David I a II, Kamiko, Petr, Robin, Eda, Ondra, Martin Jež, Víťa a Alešek. Z pohledu pozorovatele se to čelo závodu HaPe dresy jenom hemžilo ( * pozn.překladatele - bylo jich tam hodně, prostě :-))
zobraz výsledky závodu

Author Šela maraton 5.5.2007

zobraz výsledky závodu

Historická kola - "Vítání jara" v Černé hoře 28.4.2007

Sraz ve 14,00 hodin na náměstí před Sladovnou v Černé hoře. Jízda elegance v 15,00 hodin!

Olomoucké okruhy - silnice (MP) 28.4.2007

kategorie A: 6 okruhů = 100 Km
zobraz výsledky závodu

Author Král Šumavy MTB 1.4.2007

zobraz výsledky závodu