Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

Vyhledávání:

AKTUALITY

eMeRiX 28.11.2020  

 Elektrická kola umí být velmi užitečnými pomocníky. Díky nim se i méně zkušení cyklisté mohou podívat na krásná, leč těžko dosažitelná místa. Nabídka stávajících ebiků se nyní rozšiřuje i o modely od české značky MRX, která svou novou řadu elektokol nazvala velmi elegantně - eMeRiX.

 

MRX startuje svoji řady elektrokol MTB modely s 29" i 27,5" koly a s jedním krosovým modelem .

 

 

 

Všechny varianty dostali do vínku elektromotor od renomované značky BAFANG. Konkrétně se jedná o model m420, který disponuje výkonem 250 W. Motor se chová, přesně tak jak bychom očekávali, podle nastavené úrovně dopomoci poskytuje plynulou podporu až do zákonem stanoveného limitu 25 km/h. K tomu aby byla podpora co nejpřirozenější má motor k dispozici až kroutící moment až 80 Nm s velmi jemnou a přesnou kontrolou.

 

Motor je napájen baterií DLG I2, která má nadstandardní kapacitu 630 Wh a zároveň váží pouze 3,5 kg. Jak je patrné z fotografií baterie je samozřejmě integrovaná do spodní rámové trubky.

 Srovnání výbavy jednotlivých modelů:

velikost sada rychlosti vidlice brzdy
29" Deore 10 ROCK SHOX 30S Shimano BR-M201
29" Altus 9 SUNTOUR XCT Shimano M365
27,5" Deore 10 SUNTOUR XCR Shimano BR-M201
cross Altus 9 SUNTOUR NEX HLO Shimano BR-M201

 Všechny modely najdete také u nás na eshopu

-> přejdi na HaPe eshop

Model 29" bude dostupný ve velikostech 16", 18" a 20" a ve dvou barevných kombinacích.

 

Modely 27,5" a cross budou dostupné ve velikostech 16" a 18" a také ve dvou barevných variantách.

 

 


 

 

 

zimní tretry 27.11.2020  

Venku přituhuje, tak jsme pro Vás vypíchli nějaké zimní tretry. Ve výběru najdete jak akční kusy za přívětivé ceny, tak excelentní model Gaerne Storm. Tento model disponuje kombinací "Gaerne active airflow microfibre" a membrány "Gore-Tex® Duratherm®". Tato kombinace Vám poskytne prodyšnost, nepropustnost a tepelnou izolaci i ve velmi chladných dnech. Samozřejmostí je GAERNE MTB 2DENSITY SOLE a zapínání BOA|L6.

-> přejdi na eshop HaPe

 

 

Akce Craft 24.11.2020  

Zlevnili jsme pro Vás výběr oblečení Craft. Pánské i dámské bundy, kalhoty, funkční prádlo i čepičky ;) Za zajímáve ceny se slevou až 60 %.
 

První gravel pláště od Tufo 14.08.2020  

Sice to nějaklou chvíli trvalo, ale výsledné čekání na gravel pláště od TUFO se skutečně vyplatilo! Dnes jsme pro Vás naskladnili oba nové modely - Speedero a Thundero -  v černé i černo béžové barevné kombinaci.

Jedná se v obou případech o bezdušové pláště s rozměrem 40-622 vybavených odolnou flexibilní vrstvou Jubena. Přestože oba dva modely se nezaleknou žádného terénu, model Thundero je o něco univerzálnější. Na druhou stranu model Speedero (jak již název napoví) se zaměřuje na rychlost.

 

Největší výhodou je ovšem vysoký kilometrový nájezd obou modelů, českému cyklokrosaři Tomáši Paprstkovi, který se účastnil vývoje, se při testovací jízdě podařilo najet 2 500 km bez defektu a to gumy ani v nejmenším nešetřil!

 

Model Speedero: HaPe eshop

 

Model Thundero: HaPe eshop

 

 

 

Navíc kola dostanete v krásné a kompaktní krabičce:

 

 

závody MTB Smraďavka Buchlovice 18.07.2020  

Myšlenku plánovaneho  klubového  závodu jsme nevzdali ani když déšť byl hlášen na celý den. Počasí  se potvrdilo, od startu do cíle pršelo chvílemi i lilo.  Fotky věříme, že hovoří za vše. Bylo to fajn i když  blaticka bylo opravdu hodně. Závodníkům díky za sportovní  až statečné výkony.

Strana 2 z 25 |<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   >   >>|