Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Duratec Cool R12
Duratec Cool R12

Specialized Venge
Specialized Venge

Colnago
Colnago

Vyhledávání:

AKTUALITY

polar v650 13.3.2013  

navrat domu

nahled

Polar V650

Polar V650 je cyklocomputer s GPS, který získal ocenění Red Dot za design, je vybaven barevnou dotykovou obrazovkou a je určen těm, kteří cyklistiku berou vážně. Získáte s ním podrobné údaje a pokyny, které potřebujete k tomu, abyste trénink využili naplno.

Na správné trase

Cyklocomputer V650 podporuje mapy OpenStreetMap (OSM). Ať jste kdekoli, můžete si pro vylepšení cyklistických jízd stáhnout bezplatná data map.

Zobrazte svoji polohu na mapě

Podpora map OpenStreetMap umožňuje stažení dat map pro oblast, kde se pohybujete, a zobrazení vaší přesné polohy v reálném čase.

Navigace s podrobným vedením po trase

Mezi službou Polar Flow a zařízením V650 můžete synchronizovat své oblíbené trasy a nechat se navigovat v reálném čase. Můžete sledovat vlastní absolvovanou trasu nebo objevovat nové trasy jiných uživatelů.

Velká oblast map

Počítač V650 stahuje data map v blocích po 450 x 450 kilometrech – to postačí i pro ten nejambicióznější denní plán.

Nástroje pro vítěze

Cyklocomputer V650 a jeho volitelné snímače zaznamenávají velké množství hloubkových dat a zajišťují, aby i ti nejnáročnější cyklisté viděli všechny podrobné údaje, podle kterých potřebují hodnotit své výkony, plánovat další tréninky a jezdit co nejlépe.

Pokročilá metrika výkonu

Polar V650 je schopen sledovat Normalized Power® (NP®), Intensity Factor® (IF®) a Training Stress Score®(TSS®).*

*NP®, IF® a TSS® jsou registrované ochranné známky společnosti TrainingPeaks, LLC, a mohou být použity s jejím svolením. Další informace na adrese http://www.trainingpeaks.com.

Jaký snímač se hodí pro vás?

Polar V650 je k dostání se dvěma variantami snímače tepové frekvence. Vyberte si snímač, který vám nejlépe padne: skvěle přesný snímač tepové frekvence Polar H10 s hrudním popruhem nebo jednoduchý a pohodlný optický snímač tepové frekvence Polar OH1 s pažním popruhem.

Přizpůsobitelné profily

Cyklocomputer V650 umožňuje vytváření individuálních profilů pro různé typy jízdy, například na silnici, na horském kole nebo v budově. Můžete si ho přizpůsobit tak, aby zobrazoval pouze data, která potřebujete v daném prostředí.

Přehled o všech podrobnostech

Pokaždé když s počítačem V650 vyrazíte na trénink, začne zaznamenávat podrobné údaje o všech aspektech jízdy. Volitelné snímače umožňují další rozšíření shromažďovaných dat o údaje, jako je tepová frekvence nebo kadence.

Analyzujte a sdílejte vaše data

Data nahraná během jízd jsou uložena do exkluzivní webové služby Polar Flow. Tyto údaje si můžete prohlížet, analyzovat a dokonce je sdílet s jinými lidmi.

Webová služba a aplikace Polar Flow*

Jezděte po stálých trasách a podle hloubkové analýzy sledujte dlouhodobý vývoj.

*Omezená podpora zařízení s Androidem. Další podrobnosti zjistíte zde.

Polar Coach

Bezplatný webový nástroj pro vašeho cyklistického trenéra. Umožní mu snadné vytváření tréninkových programů a sledování vašeho pokroku.

Kompatibilita se snímači

Zvyšte svůj výkon na kole prostřednictvím měřičů výkonu s Bluetooth od jiných výrobců. Zkontrolujte si kompatibilitu s měřiči výkonu jiných výrobců.

Služby jiných poskytovatelů

Svůj účet Polar Flow můžete připojit a tréninková data synchronizovat do mnoha oblíbených služeb, například Strava či TrainingPeaks.

NP®, IF® a TSS® jsou registrované ochranné známky společnosti TrainingPeaks, LLC, a mohou být použity s jejím svolením. Další informace na adrese http://www.trainingpeaks.com.

Strava Live Segments

Služba Strava Live Segments přidá vašim jízdám na zábavě. Cyklocomputer V650 vás upozorní, když se blížíte k některému označenému segmentu Strava. V reálném čase pak podává data o vaší výkonnosti a po dokončení segmentu zobrazí výsledky. S Polar V650 získáte bezplatné členství ve službě Strava Summit na 60 dní.*

*Pouze pro nové členy služby Summit

Hlavní funkce

Přínos tréninku
Přínos tréninku

Ihned po jízdě nabídne motivující zpětnou vazbu s popisem účinku této tréninkové jednotky. Další informace

Tréninková zátěž
Tréninková zátěž

Ukazuje, jaký účinek měl trénink na vaše tělo, abyste mohli zátěž z různých tréninků lépe porovnat. Průběžně sledujte tréninkovou zátěž, zjistěte své osobní limity a přiměřeně upravte intenzitu a délku tréninku. K dispozici ve webové službě Polar Flow. Další informace

Chytré kalorie
Chytré kalorie

Podle vaší váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku přesně vypočítá kalorie spálené během tréninku. Další informace

Míra regenerace
Míra regenerace

Zobrazuje dobu nutnou na zotavení před další jízdou. K dispozici ve webové službě Polar Flow. Další informace

Barometr s rychlostí výstupu v reálném čase

Barometrický výškoměr sleduje vaši nadmořskou výšku, stoupání i klesání. Průměrná rychlost výstupu (VAM) v reálném čase ukazuje, kolik výškových metrů vystoupáte za hodinu (vyžaduje doplňkový snímač rychlosti).

Ostatní funkce

Přizpůsobitelné profily

Pro různé typy tras si můžete vytvořit a přizpůsobit různé profily. Ať jste doma, na silnici nebo v horách, uvidíte pouze data, která potřebujete.

Import nových tras

Do služby Polar Flow můžete z jiných služeb podporujících soubory GPX nebo TCX importovat nově nalezené trasy.

GPS a mapy

Cyklocomputer V650 je vybaven rychlým a spolehlivým čipem GPS, který od začátku do konce sleduje vaši jízdu. Podpora map OpenStreetMap vám ukáže polohu na mapě, kdekoli se nacházíte.

Kompatibilita se snímači

V650 je kompatibilní s chytrými snímači tepové frekvence Polar s Bluetooth s nízkou spotřebou a cyklosnímači od jiných výrobců, které lze použít k získání doplňujících údajů.

Technické parametry

Hmotnost

120 g

Tloušťka

Tloušťka 16 mm (s úchytem 20 mm)

Displej

Displej s vysokým rozlišením (320x240). Barevná dotyková obrazovka.

Materiály

Krycí sklo Asahi Dragon Trail
Polykarbonátové pouzdro

Baterie

Nabíjecí baterie s dobou tréninku až 10 h

GPS

Citlivý a přesný přijímač GPS

Barometr

Velmi přesný barometr

Možnosti připojení

Bluetooth® Smart

Jazyky uživatelského rozhraní

Angličtina, španělština, portugalština, francouzština, dánština, nizozemština, švédština, norština, němčina, italština, finština, polština, ruština, čínština, japonština

Snímače

Kompatibilní měřiče výkonu jiných výrobců Kontrola kompatibility s jinými systémy.

Vodovzdornost

IPX7

Orientační cena: cca 5 000 Kč

navrat domu

zpět