Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Singular
Singular

Duratec Rebel R8
Duratec Rebel R8

ROZZO sil. + kotouč
ROZZO sil. + kotouč

Vyhledávání:

AKTUALITY

Prázdninová sleva 20 % na oblečení 03.07.2019  

Prázdniny jsou opět tu a snimi i naše prázninová sleva 20 % na oblečení. Vzhledem k počasí minulých dvou týdnů se musíme očividně připravit na vlny veder i studené fronty. Proto pokud potřebujete doplnit cyklošatník o nové kousky nebo jen obnovit starší modely, jsme tu pro Vás!

Osobně bychom do veder doporučily dámský cyklodres bez rukávů Craft Hale Glow: http://eshop.hape.cz/zbozi/obleceni_7/dresy-damske_656/dres-craft-hale-glow-bez-rukavu-damsky-27431.html

Testování kol Orbea léto 2019 13.06.2019  

Kola Orbea se nám při vlastních zkušenostech vždy osvědčila, stejně tak od Vás dostáváme spoustu pozitivních referencí na tuto španělskou značku. I proto u nás v příštím týdnu proběhne testování, při kterém si budete moci kola vyzkoušet.

Podmínky testování přidáváme v příloze (příloha 2) i se seznamem kol k testování (příloha 1). V nabídce jsou klasické silničky, MTB kola, ale i moderní gravely či elektrické MTB z řady Wild a v neposlední řadě i nenápadné elektrické silničky řady Gain. (Všechny modely k dispozici naleznete včetně popisků ve fotogalerii.)

 

Podrobné informace k jednotlivým kolům najdete na našem eshopu: http://eshop.hape.cz/zbozi/kola_1/orbea_637/2019_668/

Kolekce cyklistického oblečení Craft 2019 04.06.2019  

Jak se vyznat v nové kolekci cyklistického oblečení od Craftu? Vzhledem k tomu, že nabídka cyklistického oblečení je velmi rozmanitá (a to nejen kvůli pestrým barvevným kombinacím), máme pro Vás shrnutí alespoň těch kousků oblečení z aktuální kolekce od Craftu, bez kterých se žádný cyklista neobejde. Samozřejmě zmíněné produkty máme skladem, tudiž jsou kdykoli v otevírací době k vyzkoušení. 

bundy Hale XT a Velo convert

Obě bundy jsou z vodě a větru odolného materiálu a doplněny opraktickými překryvy zipu zakončeného v ochranu brady a reflexními prvky.

Zatímco model Hale XT sbalíte do kapsy shované ve švu a tím ji můžete mít vždy po ruce. Bunda Velo Convert má snadno odepínatelné růkavy pro případ kdy dres je málo a bunda už moc.

 

kraťasy Velo XT a Route XT

I když tak kraťasy na obrázku možná nevypadjí, tak se jedná o cyklistické kalhoty. Jedná se o ideální kombinaci volnočasového střihu a odnimatelných cyklistických vložek C4. (Více o nabídce cyklistickéch vložek od Craftu zde: https://www.craft.cz/microsites/cyklovlozky/ ). Oba modely jsou vybaveny reflexními prvky a kapsou na zip.

 

dámské dresy Halo Graphic

Už podle svého názvu zaujmou nejen funkčností ale i vzhledem. Kvalitní materiály, praktické vlastnosti a kreativní design jsou klíčovými přednostmi tohoto dresu. Materiál dresu má rychloschnoucí a chladivé vlastnostmi pro Vaše maximální pohodlí, návíc rukávy jsou z extrémě přijemnéného a elastického materiálu. Klasická trojdílná kapsa v zadní části asi nikoho nepřekvapí, přijemným doplňkem je však skrytá boční kapsa na zip.

 

kraťasy Hale Glow a Rise

Že už se na cyklistických kalhotech nedá nic vylepšit? Omyl...
V tomto díle bychom Vám rádi představili zástupce typických cyklistických kalhot, ovšem dotažených v detailech k dokonalosti!

První zástupce, dámský model Rise, ve verzi do pasu - tedy bez šlí. Vyniká především odolným materiálem, u kterého je samozřejmá dostatečná prodyšnost. Zvláštní důraz byl při vývoji kladen na co nejpohodlnější řešení v pase.

Druhý zástupce, pánksý model Hale Glow Bib - ve verzi se šlemi, které zabraňují nechtěnému sjiždění/posouvání/padání kalhot. Samozřejmostí je použití prodyšného materiálu, ergonomického střihu a anatomicky rozmístěných plochých švů.

U obou modelů jsou použity kvalití vložky řady Infinity, ať už typ C1 u pánského modelu nebo C4 u modelu dámského. Oboje vložky jsou elastické, bezešvé a antibakteriální.

 

pánské dresy Hale Graphic a Reel

Stejně jako u dámsých dresů, je i současná nabídka pánských dresů pastvou pro oči. U obou dresů jsou samozřejmostí zipy podložené légou s ochranou brady proti oděru a třídílná kapsa na zádech. Přestože oba dresy jsou z velmi kvalitních materiálu, model Hale Graphic svým chladivým efektem a odovdem potu o něco předčí svého kolegu.

 

 

 

Všechny modely najdete v dolním patře naší prodejny

Do startu HaPe Skalička tour zbývají už jen dny! 04.06.2019  

Zdá se to neskutečné, ale jaro uteklo jako voda a do startu HaPe Skalička tour nepočítáme týdny a pomalu ani dny, ale hodiny! Proto je ideální čas pro všechny, kteří ještě nejsou zaregistrovaní, aby klikli zde našli svou kategorii a co nejrychleji se zaregistrovali! Pokud snad ještě váháte, pojďte si s námi připomenout atmosféru z minulého ročníku na videu.

Pondělní vyjížďky 11.04.2019  

Přechod na letní čas je již dávno za námi, a tak jsou také pondělní vyjížďky v plném běhu. Počasí nám zatím vždy přálo, první výjížďka vyústila u babického nádraží, druhá až na Alexanrově rozhledně, odkud je vždy krásný výhled!

Pondělní vyjížďky nám i letos nejen zpřijemňují start týdne, ale zároveň slouží jako trénink na HaPe Skalička Tour 2019!

 

Fotografie dodal s laskavým svolením Radeček!

Strana 12 z 28 |<   <   9   10   11   12   13   14   15   16   >   >>|