Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Colnago
Colnago

Orbea cyklokros
Orbea cyklokros

Orbea
Orbea

Vyhledávání:

AKTUALITY

zimní tretry 27.11.2020  

Venku přituhuje, tak jsme pro Vás vypíchli nějaké zimní tretry. Ve výběru najdete jak akční kusy za přívětivé ceny, tak excelentní model Gaerne Storm. Tento model disponuje kombinací "Gaerne active airflow microfibre" a membrány "Gore-Tex® Duratherm®". Tato kombinace Vám poskytne prodyšnost, nepropustnost a tepelnou izolaci i ve velmi chladných dnech. Samozřejmostí je GAERNE MTB 2DENSITY SOLE a zapínání BOA|L6.

-> přejdi na eshop HaPe

 

 

Akce Craft 24.11.2020  

Zlevnili jsme pro Vás výběr oblečení Craft. Pánské i dámské bundy, kalhoty, funkční prádlo i čepičky ;) Za zajímáve ceny se slevou až 60 %.
 

závody MTB Smraďavka Buchlovice 18.07.2020  

Myšlenku plánovaneho  klubového  závodu jsme nevzdali ani když déšť byl hlášen na celý den. Počasí  se potvrdilo, od startu do cíle pršelo chvílemi i lilo.  Fotky věříme, že hovoří za vše. Bylo to fajn i když  blaticka bylo opravdu hodně. Závodníkům díky za sportovní  až statečné výkony.

přichází SRAM Eagle druhé generace 29.06.2020  

Řadu EAGLE od značky Sram si všichni spojujeme s prvním pohonem 1x12, na to konto odpovědělo až Shimano se svojí první 1x12 sadou s 51 zuby na největším kolečku. Dnes ale přichází druhá generace řady EAGLE, která díky 52 zubům nabízí řadící rozsah 520 %! Navíc kazeta bude nyní dostupná v nové bronzové barvě!

Aby přehazovačka dokázala zkrotit nový pastorek s navýšeným počtem zubů má nová verze delší paralelogram a tužší pružinu, což samo o sobě zvyšuje přesnost řazení. Nejvýraznější výhodou je samozřejmě těžší převod do rychla, ale navíc se nejčastější převod posouvá více do středu kazety, čímž se prodlužuje její životnost!

 

Samozřejmě je zachována kompatibilita se "starým" pastrokem s 50 zuby, což pro nás znamená, že na našich kopečkách můžeme zůstat u kazety 10-50 zubů a do Alp nasadit 10-52 zubů! Navíc u AXS sad bylo s upgradem na 52 zubů již počítáno, takže pokud máte přehazovačku z řady AXS stačí dokoupit větší kazetu.

 

 

 

Karbonové kliky z řady X01 jsou nejpevnějšími klikami z celého ekosystému, vyznačují se jednoduchostí, kompatibilitou a vysokou odolností. Navíc v druhé generaci se karbonových klik dočkala i řada GX, u které jsme zvyklí, že poskytuje technologie svých dražších sourozenců za přívětivější cenu. Díky technologii X-SYNC 2 převodník dobře odvádí nečistoty a speciální profilování zubů drží řetěz na místě i při extrémním záběu. Jednotícím prvkem všech nových převodníků druhé generace je syrový stříbrný vzhled zůbu způsobený absencí finální barevné úpravy. I po mnoha kilometrech tak na zubech neuvidíte, žádné opotřebení a budou působit stále jako nové!

 

Komponenty jsou již k dispozici, takže se můžete inspirovat v galerii níže ... přemýšlejte, volejte, konzultujte!

 

 

Ortlieb 18.06.2020  

Nechcete mít spocená záda, ale potřebujete si s sebou na vyjížďku vzít nářadí, svačinu či bundu? Nejelegantnějším řešením jsou rozhodně cyklistické brašny od značky Ortlieb! Z jejich nabídky jsme pro Vás vybrali tři modely, každá s objemem 4 l. U všech je samozřejmostí vysoká voděodolnost. Živě v HaPe !

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO (HaPe eshop)

Saddle-Bag je pořádnou podsedlovou brašnou s certifikátem IP64, do která nabízí dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, jako je duše, multiklíč, lepení, případně i jednoduchou lékárničku. Zavírá se rolováním což znamená, že můžete snadno zmenšit její objem v případě, že ji nenaplníte celou. K sedlu nejprve přimontujete upínací systém a do něj pak už jen rychlým zatlačením zasunete brašnu. Opačně to jde stejně rychle.

 

ORTLIEB Saddle-Bag TWO - High Visibility (HaPe eshop)

 

Jedná se o výše zmíněnou brašnu, která je ovšem vyrobená z materiálu, jenž obsahuje reflexní nit, takže při osvícení světly aut doslova září. To značně zvyšuje vaši bezpečnost při nočních návratech z vyjížděk či z práce.

 

ORTLIEB Frame-Pack Toptube (HaPe eshop)

 

ORTLIEB Toptube Frame-Pack je chytrým řešením pro ty z vás, kteří chtějí využít prostor v rámu svého kola, ale nechtějí přijít o možnost převážet v něm také láhve na vodu. Případně je to výborný brašna pro celoodpružená kola s omezeným prostorem mezi rámovými trubkami. Tato brašna z řady Bikepacking má ještě větší voděodolnost, než výše zmíněný model, disponuje certifikátem IP67.

 

Vzhledem k tomu, že brašny již máme skladem, máme pro Vás detailní fotku reflexního prošití modelu High Visibility a foto brašen v akci na kolech Orbea :)

       

 

 

Strana 6 z 29 |<   <   3   4   5   6   7   8   9   10   >   >>|