Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Wilier RSYS
Wilier RSYS

Wilier Chorus
Wilier Chorus

Merckx
Merckx

Vyhledávání:

AKTUALITY

Naskladňování Orbea 2022 01.09.2021  

Pokud nás sledujete na Facebooku nebo Instagramu tak určitě víte, že nám do obchodu pomalu přichází letošní modely Orbea v poslední várce dorazili i dětská kola, takže se klidně můžete přijít pokochat :)

 

Zároveň jsme při návštěvě dodavatele rádi využili možnost projet si dva karbonové Oize v krásné přírodě na jihu Moravy. A opět nás svými jízdními vlastnostmi uchvátili. Mohlo by se zdát, že karbonové celopéro je jen pro vyhecované borce, kteří potřebují projet ten nejnáročnější terén. Není tomu tak, Oiz umí dopřát zažítek uplně všem. Jízda po hrbolaté a normálně nepřijemné louce je na něm tak zábavná, že si ji klidně dáte ještě znovu tam a zpátky.

 

P.S.

Kola na fotce z prodejny nejsou polámaná, jen zkreslená při focení panorama :D

gepida skladem 07.07.2021  

Konečně jsme se dočkali a do obchodu nám dorazili první dva kousky od značky Gepida !! Jedná se o dva modely elektrokol od této Maďarské značky. Jeden základnější - Berig TR - bez horní rámové trubky pro snadnější nastupování zejména pro dámy; druhý z vyšší kategorie - Ruga Pro. Základní rozdíly mezi modely najdete v tabulce níže.

Ruga pro 29" Bosch Perfomance CX gen4 Powertube 625 Wh
12 rychl. Deore M6100
Berig TR 27,5" Bosch Perfomance gen3 Powerpack 400 Wh
10 rychl. Deore M4120

Detailnější informace nejdate u nás na eshpu -> přejdi na eshop HaPe

 

Za nás můžeme říct, že nás na živo oba modely rozhodně mile potěšili. Bohužel vzhledem k situaci na cyklistickém trhu visí nad dodáním dlaších modelů otezník, proto pokud nějaké elektrokolo s kvalitním motorem Bosch sháníte, určitě neváhejte!

HaPe en Pyrénées 2021 30.06.2021  

Odvážný tým klubu HaPe sport zítra v podvečer vyráží na cyklistickou výpravu, během níž nás čeká 10 perných dní v sedle, stovky kilometrů a stovky výškových metrů v pyrenejských horách. Odměnou však bude sledování 15. etapy Tour de France přímo v dějišti tohoto cyklistického fenoménu.

Pokud máte zájem o radosti a strasti, které nás čekají, sledujte náš Instagram a Facebook, kde se pokusíme podávat pravidelné informace.

A nebojte, pokud byste potřebovali doplnit cyklistické zásoby, tak klidně doražte (mimo státní svátky) do obchodu; část týmu se obětovala a zůstala v Brně pro zajištění provozu obchodu.

V galerii najdete foto z odjezdu autobusu, který veze bagáž a kola napřed :)

aura 03.06.2021  

I v Česku umíme gravel kola, i když jim tady radší říkáme ŠTĚRKOLETY!

Když mluvíme o gravelech, byla by škoda omezit s jen na modely Terra (i když ještě větší chyba by byla vynechat modely Terra). Česká značka Author má v podstatě hned 3 gravel řady: Guru, Aura XR, Ronin. Model Guru je s celokarbonovým rámem nejlepším modelem. Zbývající modely mají karbonové vidlice a zatímco dva modely Ronin jsou postaveny na třikrát zeslabovaném chrommolybdenovým rámu, většinu řady tvoří modely Aura XR postaveném na třikrát zeslabovaném duralovém rámu.

My jsme pro Vás naskladnili velikosti 50 - 56 modelu Aura XR 5 (vizte eshop), kerý je za nás ideálním poměrem ceny/výbavy/hmotnosti, prostě kolem dnešních trendů.

Z výbavy můžeme vypíchnout SHIMANO GRX 400, 20 rychlostí, kompakt převodník;  Pláště PANARACER GRAVEL KING SK SPORT; pevnou osu přední 12 × 100 mm a 12 × 142 mm zadní; vnitřní vedení bowdenů a potěší i váha 10,6 kg (pro velikost 54).

eMeRiX 01.06.2021  

 Elektrická kola umí být velmi užitečnými pomocníky. Díky nim se i méně zkušení cyklisté mohou podívat na krásná, leč těžko dosažitelná místa. Nabídka stávajících ebiků se nyní rozšiřuje i o modely od české značky MRX, která svou novou řadu elektokol nazvala velmi elegantně - eMeRiX.

Všechny varianty dostali do vínku elektromotor od renomované značky BAFANG. Konkrétně se jedná o model m420, který disponuje výkonem 250 W. Motor se chová, přesně tak jak bychom očekávali, podle nastavené úrovně dopomoci poskytuje plynulou podporu až do zákonem stanoveného limitu 25 km/h. K tomu aby byla podpora co nejpřirozenější má motor k dispozici až kroutící moment až 80 Nm s velmi jemnou a přesnou kontrolou.

Motor je napájen baterií Greenway, která má nadstandardní kapacitu 630 Wh. Baterie je samozřejmě integrovaná do spodní rámové trubky.

-> přejdi na HaPe eshop

 

 


 

 

 

Strana 6 z 31 |<   <   3   4   5   6   7   8   9   10   >   >>|