Aktuality - HaPe sport

MENU

GALERIE U NÁS SESTAVENÝCH KOL

Svorada
Svorada

Fondriest
Fondriest

ROZZO sil. + kotouč
ROZZO sil. + kotouč

Vyhledávání:

AKTUALITY

miniaturní CATEYE blikačka 10.12.2019  

Pokladnu v obchodě nám už pár týdnů zdobí  maličká blikačka od naší oblibené značky CAT EYE. Blikačka je tak malá a lehká (12 g), že ji můžete zavěsit v podstatě kamkoli, navíc se dá pomocí "gumičky" připnout např. i na přilbu a samozřejmě sedlovku. Zajímavostí je, že pomocí zabudovaného magnetu ji můžete připnout i na libolný kovový povrch.

Díky chytré konstrukci blikačky je její světlo vidět i z boku navíc v módu pomalého blikání vydrží na jednu baterku až 550 h!

Blikačku si můžete objednat přes náš eshop: http://eshop.hape.cz/…/zadni-blikacka-cateye-wearable-mini-… nebo si přijít k nám do obchodu přesvědčit, že i přes skromné rozměry svítí jako ďas!

Nové Deore XT s 12kolečkem u nás na prodejně 09.12.2019  

Společnost Shimano navazuje na 30letý odkaz modelové řady Deore a přináší pro rok 2020 novou sadu Deore-XT s 12kolečkem s rozsahem 10-51T! Vzhledem k tomu, že v poslední době bikeři po celém světě vyhledávají stále techničtější tratě, dodává Shimano opět velmi vymazlenou sadu, na kterou se můžete spolehnout.

Mezi největší přednosti patří technologie HYPERGLIDE+, která se stará o hladké řazení při zrychlení. Naopak technologie DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT zaručuje lepší zadržení vibrací v řetězu, zatímco technologie I-specEV umožňuje nastavení řadících páček do co nejpohodlnějí polohy pro jezdce.

Díky naší dlouholeté spolupráci v rámci programu Shimano Service Center máme již teď na prodejně kompletní sadu.

Funkční prádlo 18.11.2019  

Univerzální funkční prádlo neexistuje…

Funkční prádlo je základ. Na jeho správném výběru v závislosti na typu aktivity, intenzity pohybu a okolních podmínek závisí náš prožitek, radost z pohybu i konečný výsledek. CRAFT je stále na špici vývoje

Věděli jste, že: CRAFT v současnosti nabízí 11 různých řad funkčního prádla? Každá z nich má jiné vlastnosti a parametry a je určena do jiných podmínek. Díky tomu si můžete optimálně vybrat vhodné funkční prádlo v závislosti na typu aktivity a intenzitě pohybu, podle okolních podmínek, dalších vrstev či svých osobních preferencí.

Přestaňme chtít od svého prádla nemožné. Radost a požitek z pohybu závisí i na tom, co si vezmeme na sebe. Je to jen na nás. Na našem dobrém nebo špatném rozhodnutí. Je potřeba umět se optimálně oblékat...

 

...a my Vám na prodejně s výběrem samozřejmě rádi pomůžeme :)

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Funkční triko Active Intensity (pánské)

Funkční set Seamless zone (pánský) (dámský)

Funkční tričko Fuseknit Comfort Blocked LS

Běžkařské oblečení 17.11.2019  

Milujeme běžecké lyžování.

Stejně jako lidé z CRAFTU, pro které je to národní vášeň. Běžkařská kolekce byla také první, kterou CRAFT hned po funkčním prádle začal vyvíjet. Už na začátku se na vývoji kolekce podílely naše největší hvězdy bílé stopy a jinak tomu není ani dnes.

Tato tradiční kategorie myslí na běžkaře všech úrovní, na své si přijdou jak hobíci, tak výkonnostní a vrcholoví sportovci. V kolekce se podařilo ideálně zkombinovat módni design v podobě prošití s maximálním technickým zpracováním.

Věděli jste, že: CRAFT obléká švédský národní tým v běžeckém lyžování už více než 20 let? Po celou tuto dobu vyvíjí s vrcholovými sportovci nové a nové produkty.

 

A právě proto jsme letos nově rozšířili nabídku i o oblečení na běžky, protože přece jen jsou běžky na sněhu rychlejší než kolo a zdravě se hýbat je třeba v každém počasí, přirozeně jsou tak běžky tradiční cyklisticou zimní přípravou.

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

Bunda Storm Balance (pánská) (dámská)

Kalhoty Storm Balance Tights (dámské) (pánské)

Cyklistické oblečení 16.11.2019  

Na kole i na podzim

S vědomím toho, že v kvalitním vybavení dostává cyklistika v barevném podzimu či mrazem zahalené krajině úplně jiný rozměr, byla postavena letošní cyklistická kolekce podzim/zima na parametrech funkčnost, visibilita a komfort.

Funkčnost oděvů je zajištěna použitím membrán a materiálů s resistencí proti větru a vodě tak, aby výkony cyklisty nebyly negativně ovlivňovány výkyvy teplot a jinými změnami počasí typickým pro toto období.

Pro docílení opravdového pohodlí sportovce byla doplněna funkčnost o adekvátní prodyšnost materiálů, aby bylo tělo v potřebném tepelném komfortu. Výrazné užití reflexních prvků je nedílnou součástí, protože bezpečí sportovců je na prvním místě.

Vědeli jste, že: CRAFT nabízí ve své cyklistické kolekci šest různých typů cyklovložek s odlišnými parametry a každou z nich ve verzi pro ženy a muže? To znamená, že CRAFT je pro každou pr*el!

 

Z aktuální kolekce doporučujeme:

čapáky Ideal Pro Wind (s vložkou C2) (pánské)

dres Ideal Thermal DR (pánský)

 

Strana 8 z 26 |<   <   5   6   7   8   9   10   11   12   >   >>|